استفاده از رنگ سبز در استایل باعث نشاط و دلنشینی زیادی خواهد شد. همچنین می توان با به کار بردن رنگ سبز در استایل خود ترکیب زیبا و به یاد ماندنی را رقم بزنید. از این رو می توانید در هنگام خرید کالا از ترکیه به رنگ سبز نگاه ویژه تری داشته باشید و در سبد خرید خود از این رنگ نیز انتخاب کنید. در این مقاله با نحوه ست کردن رنگ سبز با دیگر رنگ ها صحبت خواهیم کرد تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید و ایده های بیشتری به ذهن شما برسد.

بهترین رنگ هایی که با سبز ست می شوند:

رنگ سبز دارای تناژ های بسیاری است که به تعدادی از آن اشاره خواهیم کرد:

سبز چمنی

سبز پسته ای

سبز زیتونی

سبز یشمی

و...

بنابراین طیف رنگی سبز بسیار گسترده است اما در بین تمام این رنگ ها رنگ زیتونی و یشمی از طرفداران بیشتری در بین مردان برخوردار است. از این رو در این مقاله به بررسی این دو رنگ می پردازیم:

استفاده از رنگ یشمی و زیتونی:

در فصل پاییز بیشترین استفاده را دارد و شما می توانید با رنگ های زیادی مثل کرمی، آجری، قهوه ای و مشکی ست کنید زیرا زیبایی و جلوه ی بی نظیری را خواهد داشت. کافی است کمی ترکیب این رنگ ها را سرچ کنید و مورد بررسی قرار دهید و در هنگام خرید مستقیم از ترکیه بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و دچار دوگانگی و تردید نشوید.اگر جزو دسته افرادی هستید که از لباس هایی با رنگ شاد استفاده می کنید می توانید رنگ سبز را با قرمز نیز ست کنید ترکیب این دو رنگ با هم دارای انرژی زیادی است و می تواند گزینه مناسبی برای افراد شاد و سرزنده باشد.

البته در هنگام خرید به مراسم و یا مکانی که برای آن خرید می کنید نیز توجه کنید تا مناسب با موقعیت باشد و رنگ های انتخابی شما متناسب آن مراسم باشد.