در دنیایی زندگی می کنیم که برای خرید لوازم منزل هزینه زیادی را باید پرداخت کنیم. و روز به روز قیمت آن ها سر به فلک می کشد. مخصوصا وسایل برقی که از نظر قیمت در سطح بالایی قرار دارد و مدام در حال تعویض و خرید آن نمی توانیم باشیم. بنابراین باید در حفظ آن ها کوشا باشیم تا از صرف هزینه اضافه بکاهیم. یکی از روش هایی که بسیار به این تصمیم کمک می کند استفاده از کاور هاست. بسیاری از لوازم منزل و وسایل برقی هستند که به صورت روزانه و مداوم قابل استفاده نیستند و گاها از آن ها استفاده می کنیم. بنابراین می توانید به راحتی روی آن ها را با انواع کاور بپوشانید تا از نفوذ آب، گرد و خاک و ... جلوگیری کنید. استفاده از کاور نه تنها ازگرد گیری کردن های مداوم شما جلوگیری می کند بلکه ظاهر لوازم شما را مثل روز اول حفظ می کند و مانع از آن می شود که  برد آن ها آسیب ببیند. اگر قصد خرید کالا از ترکیه را دارید بهتر است اول جنس کاور خود را انتخاب کنید و سپس انواع آن را ببینید و انتخاب کنید. 

انواع کاور:

کاور ها عموما از دوجنس پلاستیکی و پارچه ای تولید می شوند که مزیت و معایب هر کدام را بازگو خواهیم کرد.

کاور پلاستیکی: این کاور ها علاوه بر این که از لوازم شما در برابرخاک محافظت می کنند ضد آب نیز هستند و بخاطر شفافیت خود از شلوغ شدن و پنهان شدن شکل لوازم شما جلوگیری میکنند به عبارت دیگر نمای وسایل شما را نمی گیرند وجلوه و ظاهر آن را حفظ می کنند. همچنین این کاور ها قابل شستشو هستند و شما حتی با یک دستمال می توانید خاک سطح آن ها را با صرف کم ترین زمان ممکن بگیرید.

کاور پارچه ای: اگر شما جزو دسته افرادی هستید که به محیط زیست اهمیت زیادی می دهید کاور های پارچه ای را به شما پیشنهاد می دهیم این کاورها می توانند به صورت طرح دار و یا ساده باشند و در انواع رنگ ها قابل دوخت و تولید هستند. اگر قصد خرید مستقیم از ترکیه را دارید ابتدا تمام نمونه های مختلف را مشاهده کنید و متناسب با تم منزلتان و سلیقه شخصی خود خریدتان را انجام دهید.