درباره کانتور صورت باید بدانید که یک محصول کاربردیه بسیار جذاب است که درعین سادگی ولی جلوه و زیبایی بی نظیری به صورت شما می بخشد و برای بیشتر نمایان کردن برجستگی های صورت شما از جمله زاویه سازی استخوان فک و مشخص کردن گونه و حتی کوچک کردن بینی به وسیله سایه روشن است. این محصول احتیاجی به لوازم خاصی برای استفاده ندارد و شما میتوانید به راحتی با استفاده از یک برس مویی یا قلمو از کانتور استفاده کنید . با توجه به اینکه کانتور مستقیما با پوست شما در ارتباط است لازم به ذکر است که بدانید برای خرید این محصول باید حساسیت و دقتی زیادی به کار ببرید . مطمئن ترین راه خرید مستقیم از ترکیه یا هر فروشگاه معتبر که برند های مرغوب را عرضه میکند می باشد. که ترکیه از جمله معتبر ترین و معروف ترین های برند آرایشی را داراست. بنابراین شما میتوانید با خیال آسوده از این برند ها به صورت آنلاین شاپ خرید کنید .

روش انتخاب کانتور مناسب:

کانتور مناسب کانتوری است که در عین به صرفه شبودن در قیمت ، کیفیت بالایی نیز داشته باشد. همچنین برای انتخاب یک کانتور مناسب شما باید متناسب با پوست خود خرید کنید .از لحاظ نوع پوستتان (خشک ، چرب و...) و هم از لحاظ رنگ پوست . در واقع شما باید کانتور را یک یا دو درجه تیره تر از پوست و یا کرم پودر خود انتخاب کنید تا با این تفاوت رنگ بین آن ها بتوان گریم و سایه روشن دلخواه را داشت . همچنین تفاوت آن ها نباید به حدی باشد که نتوانید حد فاصل میان آن ها را محو کنید و یکدست شود.

انواع کانتور:

  1. کانتور مایع
  2. کانتور کرمی
  3. کانتور پودری

اگر شما یک مبتدی هستید با کانتور پودری شروع کنید زیرا استفاده از آن ساده تر و قابل کنترل تر میباشد و به مرور زمان که مهارت کافی به دست آوردید میتوانید از انواع دیگر آن استفاده کنید.

اگر شما کانتور خود را در نظر گرفته اید و فقط به دنبال یک منبع خرید کالا از ترکیه هستید ما به شما سایت معتبر سپاس مال را  معرفی میکنیم . لذت یک خرید مطمئن و مرغوب را با سپاس مال تجربه کنید.