در گذشته ابرو های نازک و تمیز مد بود. به اصطلاح ابروهای خطی در سال های زیادی محبوب بود ولی رفته رفته ابرو های پهن و هاشور خرده که تار های پراکنده داشته باشد جای ابرو های خطی و نازک را گرفتند. در پی تغییر  مد یک سری حرفه ها و لوازم آرایشی جدید عرضه میشوند. با ورود  ابرو هاشوری به دنیای مد و استایل امروز، حرفه ی لیفت ابرو نیز به وجود آمد . به این صورت که افرادی که مهارت این حرفه را داشتند با مواد مخصوص لیفت ابرو های شما را انجام می دهند. لیفت ابرو به این صورت است که تار های ابرو را به صورت محکم و ثابت به جهت بالا شانه شده و به مدت زمان طولانی به همان حالت میمانند.

این روش مستلزم صرف زمان و استفاده از مواد مخصوص و افراد متخصص است و هزینه نسبتا بالا هم دارد بنابراین روش های به صرفه تر و موقتی برای انجام لیفت ابرو وجود دارد مثل ریمل ابرو، هاشور ابرو ،سایه ابرو ، صابون ابرو غیره که در این مقاله بیشتر در مورد صابون ابرو به شما توضیح میدهیم چون نزدیک ترین روش به لیفت ابرو است که بدون رنگ و آسیب به ابرو میباشد. برای تهیه صابون ابرو مرغوب میتوانید خرید مستقیم از ترکیه را از طریق پیج های معتبری همچون سپاس مال انجام دهید.

ویژگی های یک صابون ابرو خوب:

PHصابون:

در خرید صابون دقت کنید که پی اچ بالایی نداشته باشد چون به مرور زمان پوست را فاقد از رطوبت و چربی میکند و باعث آسیب به آن و حتی ریزش ابرو میشود.

مواد تشکیل دهنده مرغوب:

اصلی ترین موردی که باید به آن توجه کرد مواد اولیه تولید محصول است. برند های معروف و معتبر به این اصل توجه میکنند. زیرا صابون ابرو ارتباط مستقیم با ابرو های شما دارد و مواد نامرغوب میتواند باعث بروز مشکلاتی از جمله ریزش ابرو و یا التهاب و حساسیت پوست آن شود.

ماندگاری بالا:

دوام و ماندگاری بالا برای تمام لوازم آرایشی مهم و قابل توجه است چرا که تمدید کردن آن کاری خسته کننده و وقت گیر است.

روش استفاده از این محصول بسیار ساده است و فقط کافی است برس یا فرچه صابون را مرطوب کنید آغشته به صابون کنید وابرو های خود را به جهت مایل به بالا شانه کنید. در خرید خود حتما به نکات بالا دقت کنید تا خرید رضایت بخشی داشته باشید. امروزه افراد به خاطر صرفه جویی در زمان و هزینه خرید کالا از ترکیه را به صورت آنلاین انجام میدهند. ما نیز به شما همین پیشنهاد را میدهیم تا دیگر نگران کیفیت کالا نباشید.