خرید کالا از ترکیه را میتوانید از طریق سایت مطمئن و معتبر سپاس مال برای خرید انواع لباس جین اقدام کنید و اصلا محدودیت در انتخاب مدل، طرح، رنگ برای بزرگسال و یا حتی کودک خود ندارید می توانید هر آنچه که در نظر دارید به واسطه این سایت معتبر خریداری کنید. اما اگر نگران هستید که لباس جین برای کودک و یا حتی هنگام کار و یا سفر دچار آلودگی شوند و دچار لکه هایی شود باید بدانید که راه حل دارند و به راحتی از روی لباس جین پاک خواهند شد. در این مقاله چند لکه که بیشترین فراوانی را دارند و احتمال بیشتری برای رخ دادن هست را برای شما مثال خواهیم زد.

راه حل از بین بردن لکه های سخت:

در ابتدا باید بدانید که بیشترین درصد متریال مورد استفاده در پارچه های جین پنبه هستند بنابراین نحوه شست و شو و از بین بردن لکه ها در لباس های نخی و پنبه ای با لباس جین تفاوت چندانی ندارد. از این رو در این مقاله به چند لکه سخت می پردازیم:

لکه خون: برای از بین بردن لکه خون باید از سرکه کمک بگیرید و تا حد ممکن نگذارید لکه قدیمی شود و بلافاصله بشویید تا ماندگاری کمتری داشته باشد. اگر لکه بزرگ و پر رنگ است لباس را چند ساعتی داخل سرکه نگه دارید و بعد به خوبی آب کشی کنید.

لکه چمن: برای از بین بردن این لکه باید ابتدا آن را با یک مایع لباس شویی قوی بشویید سپس از سرکه و یا حتی مسواک و فرچه کمک بگیرید.

لکه روغن: از بین بردن لکه روغن با تینر قابل حل است. چند قطره تینر می تواند به خوبی لکه روغن را از بین ببرد و دیگر اثری برجای نگذارد.

اگر قصد خرید مستقیم از ترکیه دارید حتما حتما از بهترین برند های روز دنیا خرید خود را انجام دهید و مطمئن شوید که مرکز خرید شما از جین های درجه یک و با کیفیت موجود داشته باشد.