اولین چیزی که در سلامت و آراستگی ظاهر شما به چشم میخورد پوست شما است. پوست تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد بنابراین مراقبت از پوست بسیار حائز اهمیت بوده . واگر به دنبال پوستی بی نقص هستید شما موظف هستید که یک روتین پوستی دقیق و کامل را رعایت کنید .در ادامه مقاله به شما محصولات مراقبتی معرفی میشود که میتوانید از سایت های معتبر خرید مستقیم کالا از ترکیه تهیه کنید.

گام اول شناخت نوع پوست:

در گام اول شما باید بدانید که چه نوع پوستی دارید تا بتوانید یه روتین پوستی  و محصولات مناسب پوست خودتان را در نظر بگیرید.به زبان ساده تر شما باید بدانید پوستی خشک، چرب ، یا معمولی دارید تا از محصولات مراقبتی همان دسته استفاده کنید.

گام دوم کرم ضد آفتاب :

از اساسی ترین نیاز پوست محافظت آن در برابر آفتاب است. به یاد داشته باشید که استفاده مکرر ومداوم ضدآفتاب مانع از پیری زودرس پوست و لک های پوستی میشود.

همواره به یاد داشته باشید که پوست شما نیز نیاز به تغذیه دارد و بسیاری از ضدآفتاب ها حاوی ویتامین های مغذی میباشند که میتوانند پوست شمارا تغذیه کنند.در این بین ضد آفتاب از برندهای ترک دارای مرغوبیت ومحبوبیت زیادی هستند ومیانگین آمار خرید کالا از ترکیه به منظور خرید این محصول بالا می باشد.

گام سوم داشتن روتین پوستی:

این قدم بسیار مهمی است و میتواند به شما کمک بسیار شایانی در مراقبت از پوستتان انجام دهد ولی لازم به ذکر است که به اندازه ضد آفتاب حیاتی نیست و تعداد تکرر و انجام آن کمتر است.

-پاکسازی پوست:

برای شروع رسیدگی به پوستتان باید از پاک سازی پوست شروع کنید.پاکسازی روش ها و محصولات و دستگاه های متنوعی دارد که متناسب با نوع پوست شما و یا حتی میزان و شدت آلودگی پوست شما باید استفاده شود.بعد از این مرحله ضد آفتاب هرگز فراموش نشود زیرا پوستتان لایه های مرده ندارند و نازک تر و حساس تر است.

-مصرف آبرسان وسرم حاوی ویتامین های مفید

استفاده مکرر از آبرسان به شما کمک میکند که دیرتر پوستتان چروک شود و همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ کند.از طرفی گفتیم که پوست نیاز به تغذیه دارد به علت آلودگی هوا و تابش نور خورشید ودیگر عامل های محیطی باید مقداری بیشتری ویتامین به آن برسانیم که در این میان به سرم های پوستی اشاره میکنیم که منابع سرشار از ویتامین های C،A،و....میباشد.