یکی از ترندهای مد در زمان حال مانتوهای راه راه هستند که محبوبیت زیادی را در بین خانم ها به دست آورده است که باید صادقانه اعتراف کرد که وجود مانتوهای راه راه در دنیای فشن بسیار زیبا و پر چالش است و ظاهری جذاب را به وجود می آورد اما خرید کالا از ترکیه به وسیله سایت هایی چون سپاس مال مستلزم دانستن چند نکته است اگر چه که خرید به صورت غیر حضوری و از طریق آنلاین شاپ ها فوایدی مثل صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما دارد اما دارای معایبی نیز هست که ما در این مقاله قصد داریم آن ها را بر طرف کنیم و حتی الامکان به صفر برسانیم. به این علت که شما نمی توانید در خرید غیر حضوری پرو لباس داشته باشید تا متوجه شوید که کدام مدل مناسب با اندام و فرم بدن شماست. از این رو در این مقاله همراه ما باشید.

مانتو راه راه مناسب چه افرادی است:

اولین نکته ای که مهم است و باید مورد بررسی قرار گیرد جهت راه راهی مانتو است. که به صورت عمودی هستند یا افقی.

راه راهی عمودی: این مدل ها مناسب افرادی است که می خواهد کشیده تر و لاغر جلوه کنند و مناسب افرادی است که نسبتا اندام چاق و تپل تری دارند و خانم هایی که بلند قد و بسیار لاغر هستند باید از پوشیدن مانتوهایی با خطوط عمودی خودداری کنند.

راه راهی افقی: جهت این خصوط مناسب افرادی است می خواهند جسه و اندام تپل تری به ظاهر داشته باشند و از اندام لاغر آن ها کاسته شود. بنابراین هنگام خرید مستقیم از ترکیه به این موضوع توجه داشته باشید و متناسب با اندام خود خرید کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید و نهایت لذت را از خرید خود ببرید.

در کنار نکته های بالا باید به جنس، رنگ و سایز مانتو نیز دقت کنید چرا که وجود تمام این مسائل در کنار هم  در نهایت می تواند یک مانتو مناسب و خوب را عرضه کند.