خرید کالا از ترکیه برای اقوام درجه یک عروس داماد از پر طرفدارترین های ایران است. چرا که اقوام درجه یک به دنبال یک لباس مجلسی هستند که از جدیدترین متد روز دنیا باشد و در عین زیبایی و طراحی جدید دارای کیفیت بالایی باشد که چه گزینه ای بهتر از خرید از ترکیه به نظرتان می رسد که تمام این ویژگی ها را با هم دارا باشد؟ بنابراین برای انتخاب سایت سپاس مال به منظور خرید ایمن و راحت به شما این اطمینان را می دهیم که از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد و تجربه یک خرید رضایت بخش را خواهید داشت و مطمئنا به یکی از مشتریان پایه ثابت ما خواهید پیوست. در این مقاله می خواهیم در مورد لباس مادر عروس و نحوه انتخاب مناسب ترین لباس برای بودن در این جایگاه صحبت کنیم. شاید انتخاب لباس برای این نسبت فامیلی کمی سخت به نظر رسد اما باید بدانید که چون یکی از مهم ترین شب های زندگی شما در این شب است و هیجان و اضطراب را توام با خوشحالی بینهایت دارید شاید نتوانید به درستی انتخاب کنید و دچار سردرگمی شدیدی بشوید با مطالعه ادامه این مفاله ممکن است بتوانید ذهن خود را مرتب کنید بهتر تصمیم گیری کنید.

 ممنوعه ها برای لباس مادر عروس:

رنگ سفید، شیری نه تنها برای مادر عروس بلکه برای تمام مهمانان جزو رنگ های ممنوعه به حساب می آید زیرا بسیاری از مردم بر این باورند که این رنگ ها مخصوص لباس عروس می باشد و لباس بقیه مهمانان باید با لباس عروس بسیار متمایز باشد. بنابراین از این رنگ دوری کنید مگر اینکه عروس و داماد برای عروسی خود تم رنگی مشخص کنند و این رنگ جزو تم عروسی باشد. همچنین انتخاب رنگ مشکی در بعضی مناظق و با آداب رسوم خاص نمای خوبی ندارد بنابراین در نظر داشته باشید.

لباس های کوتاه  و عروسکی برای مادر عروس اصلا مناسب نیستند. اصولا باید به دنبال لباس های بلند و با وقار بروید که مناسب سن و جایگاه شما باشد و لباس های کوتاه مناسب افراد جوان تر هست.

لباس های پف دار که حجم دامن آن ها بسیار زیاد است نیز جالب نیستند و معمولا مخصوص عروس هستند و بیشتر از جلوه و نمای ظاهری شما می کاهد پس به دنبال لباس هایی با پف و چین کمتر بروید که در عین سادگی زیبایی و جلوه بیشتری داشت باشند. در خرید مستقیم از ترکیه مدل های متنوعی می توانید بیابید.

به طور کلی اگر از این موارد دوری کنید می توانید انتخاب عاقلانه ای داشته باشید و در مجلس دخترتان خوش بدرخشید.