انتخاب برترین لباس مجلسی  ترکی زنانه:

برای انتخاب بهترین لباس مجلسی باید در نظر داشته باشید که سلیقه افراد با هم متفاوت است بنابراین تمام مدل ها میتوانند در دسته بهترین ها قرار گیرند . اما فاکتورهای مهمی هستند که میتوان آنها را مد نظر قرار داد و نسبت به سلیقه شخصی بهترین لباس را برگزید و رضایت کامل از خرید خود داشت.

1.     توجه به مناسبت و مکان استفاده:

اولین فاکتوری که باید در نظر داشته باشید این است که شما برای چه مهمانی لباس نیاز دارید و با توجه به موقعیت ، جایگاه  خود وفصل و...لباس خود را مد نظر قرار بدهیدو مدل لباستان را برگزینید. مثلا اگر یه دور همی ساده است شما باید صرفا به دنبال یک لباس شکیل و نسبتا راحتر باشید ولی اگر به یک مجلس عروسی دعوت شده اید باید به دنبال یک لباس پر زرق وبرق و مجلسی تر باشید. شما باید نسبت به آب و هوا و نوع مهمانی مدل لباس را انتخاب کنید. ولی در آخر این شما هستید که  برحسب سلیقه تان لباس پوشیده و یا بازتر را برمیگزینید. حال برای آنکه قبل از خرید تصمیم بگیرید دقیقا به دنبال چه مدل هایی بگردید در سایت های خرید کالا از ترکیه میتوانید مدل های متنوع آن را مشاهده کنید و ایده بگیرید.

2.     اندازه مناسب لباس:

توجه به اندازه لباس میتواند تاثیر زیادی در جلوه شما داشته باشد. چه بسا که لباس شما از همه لحاظ فوق العاده و بینقص باشد ولی اگر سایز مناسب شما نباشد به کل آن جلوه وقشنگی خودش را از دست بدهد. بیشتر باعث نارضایتی شما شود.

و احساس کنید مشکل از لباس شماست.

3.     رنگ مناسب:

از مهم ترین فاکتور های انتخاب بهترین لباس میتوان به رنگ آن اشاره کرد . شما باید رنگ هایی را انتخاب کنید به پوست بدنتان و رنگ موهایتان  هماهنگ باشد . و جلوه بهتری به شما بدهد. البته اکثر افراد این اشتباه را میکنند و به دنبال سلیقه خود میروند بدون در نظر گرفتن تناژ پوستی  خود و طیف رنگی که به پوستشانن می آید.

4.     جنس پارچه:

جنس های مرغوب پارچه نه تنها دوام واستحکام بیشتری باخود دارند بلکه در جلوه وآراستگی لباس نیز تاثیر بسزایی دارند. هر چه پارچه مرغوب تر لباس به اصطلاح خوشدوخت تر میشود. و هر چه پارچه پرکار تر و پر زرق و برق تر باشد میتواند لباسی  زیبا تر به ارمغان بیاورد.

لباس های مجلسی ترکی تمامی این فاکتورها را به خوبی رعایت و اجرا میکنند و از لحاظ کیفیت متریال ،دوخت و...

در لول بالایی قرار دارند. به همین خاطر نام ترکیه در صدر لیست لباس مجلسی قرار دارد.