یکی از المان های زیبایی مو است . بدیهی است که موی سالم و به اصطلاح پرپشت در افراد باعث ایجاد ظاهری زیبا و رضایت بخش می شود. اگر به هر دلیلی از موهای خود رضایت کافی را ندارید این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید یک راه حل مناسب پیدا کنید و به نتیجه دلخواه خود برسید.در قدم اول اگر میدانید که موهای چربی دارید پس از شست و شوی مرتب و روزانه  موهایتان غافل نشوید چرا که اگر به صورت مداوم چربی های به وجود آمده انباشته شوند و از شوینده های مخصوص استفاده نشود  اکسیژن به موها نمیرسد و باعث میشود موهای شما ریزش پیدا کند و از بین برود.اگر به دنبال شوینده مناسب مو های چرب هستید از شوینده های برند ترکی غافل نشوید و به صورت خرید مستقیم کالا از ترکیه آن را تهیه کنید.اگرشما ریزش مو دارید و یا تارموهایتان نازک شده در قدم اول دلیل آن را جست وجو کنید  و در صورت چرب نبودن مو ولی داشتن ریزش شما باید آزمایش خون بدهید. 

کمبود آهن:

چون در صورت کمبود آهن و در نتیجه کمبود اکسیژن  به خوبی به ارگان ها به مرور زمان  ریزش پیدا میکنید و یا تار موهایتان نازک میشود. که در این صورت با خوردن قرص آهن و یا مکمل های دیگر به راحتی میتوانید این مشکل را حل کنید.

کم کاری تیروئید:

دلیل دیگر آن می تواند کم کاری تیروئید باشد و باید دارو مصرف کنید تا تیروئیدتان را کنترل کنید تا از ریزش موها جلوگیری شود. پس در ابتدا یک چکاب بروید و مطمئن شوید که بدنتان عاری از چنین مشکلاتی است. اگر هر کدام از مشکلات بالا را حل نکنید و به تقویت موهایتان ببردازید وقتتان را هدر داده اید و نتیجه نمیگیرید.

چنانچه بعد از چکاب مشکلی نداشتید و موهای چربی هم ندارید میتوانید از روغن های گیاهی  که در زیر نام میبرم استفاده کنید و تاثیر عالی و شگفت انگیز آنها را در انتهای دوره مصرف ببینید. و توجه داشته باشید یکی از راه های  تهیه  محصول  مرغوب مراقبتی مو خرید کالا از ترکیه میباشد.

انواع روغن گیاهی مفید برای مو:

 1. روغن مورد
 2. روغن بادام تلخ
 3. روغن زرده تخم
 4. روغن زیتون
 5. روغن آووکادو
 6. روغن نارگیل
 7. روغن هفت مغز
 8. روغن مار
 9. روغن کرچک
 10. روغن کنجد
 11. روغن سیاه دانه
 12. روغن هسته انگور
 13. روغن جوجوبا
 14. روغن فندوق
 15. روغن شتر مرغ
 16. روغن رزماری
 17. روغن آمله