خرید کالا از ترکیه برای تکمیل کردن جهیزیه می تواند گزینه مناسبی باشد. بنابراین اگر در حال تکمیل کردن و خریداری جهیزیه هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از طریق سایت معروف سپاس مال نیم نگاهی به برند های معروف دنیا که در ترکیه شعبه دارند داشته باشید از جمله ی این برند ها ایکیا است که همان طور که شهرت و آوازه ی این برند پیچیده است می دانید که برند ایکیا از مرغوب ترین و نعروف ترین های جهان در حوزه لوازم  و وسایل منزل است. ایکیا نه تنها کیفیت و محصولات بی نظیری دارد بلکه طراحی خاص و چشم نوازی نیز دارد. برای خرید از چنین برند مشهوری لحظه ای درنگ نکنید و از طریق سایت سپاس مال تمام اجناس مورد نیاز خود را به بهترین قیمت و راحت سفارش دهید و درب منزل سفارش خود را تحویل بگیرید.

نکات مهم سرویس آشپزخانه:

هنگام خرید سرویس آشپزخانه به چند مورد توجه کنید:

تعداد ست سرویس: ست های متفاوتی در تعداد متفاوتی وجود دارد برای مثال تعداد دستگیره ها و تعداد دمکش ها در سایزهای متفاوت و همچنین تعداد پیش بند آشپزخانه و این تعداد در قیمت سرویس تاثیر دارد بنابراین هنگام خرید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید ومطابق با نیاز و بودجه خود خرید انجام دهید.

جنس: سرویس آشچزخانه از جنس و کیفیت های متفاوت هستند اما خرید از برند ها قطعا از کیفیت و جنس مطلوبی برخوردار خواهد  بود پس تنها از برند ها خرید خود را انجام دهید. زیرا سرویس آشپزخانه مدام با ادویه و حرارت در تماس است و نیاز به دوام ماندگاری بر اثر شست و شو و استفاده مکرر دارد.

رنگ: خرید مستقیم از ترکیه این امکان را دارد که شما رنگ مورد علاقه و ست با دیگر وسایل خود را انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید که خرید سرویس آشپزخانه ساده و رنگ روشن چرک تاب نیست و مدام نیاز به شست و شو تعویض دارد.