رنگ صورتی یکی از دلنشین ترین رنگ ها در بین دخترهاست و معمولا این رنگ را برای خرید سیسمونی نوزادان دختر و حتی دیزاین اتاق دختران استفاده زیادی می کنند اما به این معنی نیست که مختص دختران باشد و جنسیت داشته باشد بنابراین در این مقاله  طیف رنگی آن را بررسی خواهیم کرد که به چه رنگ پوست هایی هماهنگ است و افراد با چه رنگ پوستی می توانند از آن استفاده کنند. همچنین رنگ هایی که می توان با آن هماهنگ کرد را بررسی خواهیم کرد. اگر قصد خرید کالا از ترکیه دارید ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا برای خرید رنگ صورتی از سردرگمی خلاص شوید و انتخاب کنید که به خرید لباس های صورتی بپردازید یا نه.

رنگ صورتی و پوست های مناسب آن:

پوست های روشن معمولا با تمام رنگ ها هم خوانی دارند و می توانند از تمام رنگ ها استفاده کنند اما در این جا پیشنهاد می شود اگر رنگ پوست بسیار روشنی دارید و موهایتان هم در طیف رنگی روشن است از صورتی های جیغ و نئونی استفاده کنید تا به صورت و رنگ پوستتان جلوه ببخشد و صورتی های ملایم را برای پوست های گندمی کنار بگذارید زیرا جلوه پوست های برنزه و گندمی با صورتی ملیح و ملایم بسیار جذاب است و خیره کننده.

ترکیب رنگ صورتی با چه رنگ هایی:

رنگ صورتی را در تمام طیف رنگی خودش می توانید ست کنید. رنگ صورتی با سفید بسیار زیبا و دلنشین است و زیبایی بی همتایی خواهد داشت. ترکیب رنگ صورتی با آبی نیز هماهنگی و جلوه بی نظیری دارد. همچنین رنگ صورتی را با مشکی می توانید کنار هم قرار دهید و جذابیت آن را با تمام وجود حس کنید. ترکیب صورتی و مشکی برای مجالس که رسمی هستند نیز شیک و قابل قبول است. هنگام خرید مستقیم از ترکیه می توانید تمام رنگ هایی که مثال زده شد را تهیه کنید و یک استایل خاص را داشته باشید.