با توجه به اینکه هنوز افرادی هستند که برای شست و شوی ظروف خود از روش سنتی که همان دست می باشد استفاده می کنند، این کار معمولاً برای خانم های خانه کاری خسته کننده و کسالت آور می باشد که میتوان با خرید مستقیم از ترکیه و دریافت این محصول، این مشکل را از بین برد.

نکات ضروری هنگام خرید ماشین ظرفشویی

  1. ظرفیت ماشین ظرفشوئی: با توجه به تعداد افراد خانواده و تعداد ظروف مورد استفاده در هر نوبت سرو غذا باید ظرفیت ماشین ظرفشویی خود را انتخاب کنید.
  2. تولید صدا ماشین ظرفشوئی: اگر تعداد دفعات استفاده شما از این دستگاه در روز زیاد است حتماً باید از ماشینی استفاده کنید که سر و صدای آن حداقل باشد تا آرامش شما را بر هم نریزد.
  3. جنس مخزن: معمولاً جنس مخزن های ماشین ظرفشویی پلاستیک، استیل یا فولاد ضد زنگ می باشند که هر کدام از آنها مزایا و معایب خود را دارند. با توجه به خورندگی آب های لوله کشی استیل از بقیه جنس ها مناسب و با دوام تر باشد.
  4. مصرف انرژی: در خرید ماشین ظرفشویی باید توجه داشت تا ماشینی که مصرف انرژی کمتری را داراست خریداری کرد و نباید نگران قیمت خرید آن بود زیرا با توجه به تعرفه های انرژی در دراز مدت، هزینه برگشت خواهد خورد.
  5. ظاهر ماشین ظرفشویی: در صورت حساس بودن در دکوراسیون داخلی منزل، باید مدلی از ماشین ظرفشویی را خریداری نمود که با نمای داخلی منزل مطابقت داشته باشد؛ پس با
  6. خرید کالا از ترکیه قادر خواهیم بود مدلی از ماشین ظرفشویی را انتخاب کنیم که با دکوراسیون آشپزخانه مطابقت و هم خوانی داشته باشد.

موارد مهم هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی

  1. برای ضد عفونی کردن ماشین ظرفشویی خود از قرص هایی استفاده کنید که به دستگاه شما آسیب نرساند.
  2. موقع تمیزکاری به صورت مستقیم آب به آن نریزید. در صورت استفاده از آب، دستگاه را در کمترین زمان ممکن خشک کنید.
  3. هیچ گاه بیشتر از ظرفیت دستگاه استفاده نکنید. در صورت امکان کمتر از ظرفیت آن استفاده کنید تا به آن آسیبی نرسد.
  4. قبل از اینکه ظروف را داخل آن قرار دهید زباله یا ته مانده غذا داخل ظروف نباشد.