خرید کالا از ترکیه از طریق پل ارتباطی مانند سایت سپاس مال بسیار راحت است و نه تنها در وقت خود صرفه جویی می کنید بلکه در هزینه خود هم صرفه جویی کرده اید و می توانید با حداقل هزینه بهترین وبا کیفیت ترین پوشاک اعم از مانتو را که مدنظرتان است تهیه کنید. اما هنگام خرید از این سایتشما باید یک سری از نکات را مورد توجه و بررسی قرار دهید تا بتوانید خرید رضایت بخش تری داشته باشید.

نکات مهم و اولیه در خرید مانتو:

در قدم اول برای انتخاب یک مانتو شما باید به رنگ آن دقت کنید و متناسب با سلیقه، مکان و موقعیتی که در پیش رو دارید باید تصمیم بگیرید که در چه طیف رنگی به دنبال مانتو باشید. مثلا برای مکان های رسمی شما باید از رنگ های سنگین و تیره تر مثل مشکی، طوسی، سورمه ای و... انتخاب کنید ولی برای یک دور همی و یا مهمانی از میان رنگ های شادتری انتخاب کنید.

در قدم دوم شما باید به جنس پارچه متناسب به فصل توجه کنید اگر فصل گرم سال به سر میبرید از پارچه های نی و خنگ تر و در فصل های سرد از پارچه های با تراکم بالاتر و پشمی. اما نکته قابل توجه این است که هر پارچه ای که در مانتو بکار رفته است کیفیت مطلوب را داشته باشد و بعد از گذشت مدت زمان کمی شاهد فرسایش و یا گلوله گلوله شدن سطح پارچه نباشید.

انتخاب مدل مانتو:

برای اینکه مدل مانتو و استایل خود را انتخاب کنید تنها تکیه بر سلیقه کففایت نمی کند و المان های دیگر نقش پر رنگی در این انتخاب تاثیر دارند. از جمله فرم بدن شما، میزان چاقی و لاغر بودن شما، بلند و یا کوتاه بودن قدتان و...برای خرید مستقیم از ترکیه چون امکان پرو لباس وجود ندارد به شما نکاتی را متذکر می شویم که با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و دچار مشکل نشوید.

مدل مناسب برای افرادکوتاه قد و چاق:

این افراد از مانتوهای با قد های بلند تر از زانو،مدل هایی با پارچه چروک، مانتوهایی با خط های افقی، مدل های چین دار و پیلی دار باعث می شود کوتاه تر جلوه کنند. بنابراین مانتوهایی با بلندی تا زانو،ترجیحا بدون طرح و راسته و خط های عمودی تهیه کنند.

مدل مناسب افراد بلند قد ولاغراندام :

این افراد دقیقا باید برعکس افراد کوتاه قد عمل کنند و به سراغ مانتوهای با قد های 10-15 سانت پایین تراز زانو و یا نهایتا تا زانو، مدل های پیلی دار و کمری استفاده کنند همچنین لباس های تک رنگ و بدون طرح را انتخاب نکنند و از خطوط عمودی دوری کنند.