داشتن ظاهری آراسته و پوشیدن لباس‌هایی طبق آخرین مد روز همیشه برای بشر جذاب بوده است. در گذشته نیز افراد بسیاری برای خرید و داشتن پوشاک با کیفیت و ترِند به برخی کشورهای اروپایی سفر می کردند که این عادت هنوز هم در بین مسافران کشورهای مختلف دیده می شود. یکی از این کشورها ترکیه است که از پیشروهای صنعت مد و پوشاک در جهان می باشد. این کشور هم با ارائه‌ی برندهای داخلی با کیفیت و هم برندهای خارجی مطرح، یکی از مقاصد پرطرفدار برای خرید محسوب می شود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اتکای تمام امور روزانه انسان‌ها به اینترنت، و محبوبیت خریدهای آنلاین، دیگر لزومی برای سفر به کشورهای دیگر برای خرید نیست. ترکیه نیز از این قاعده مستثنا نمانده و خرید اینترنتی از ترکیه را تبدیل به یکی از منابع مهم درآمدی خود کرده است.

خرید آنلاین طیف وسیعی از اجناس مختلف از جمله پوشاک، کیف و کفش، لوازم خانگی و الکتریکی، هم در بین مردم ترکیه و هم کشورهای دیگر، به ویژه کشورهای همسایه نظیر ایران، به شدت پرطرفدار شده است. دلیل آن هم وجود تنوع بسیار زیاد در بین محصولات، کیفیت آنها، و امکان جستجو و انتخاب آنها در راحت‌ترین حالت ممکن است. بدون آنکه حتی نیاز باشد تا از خانه خود خارج شوید.


روش خرید اینترنتی از ترکیه

با تمام این تفاسیر حال این سوال پیش می آید که چگونه می توانیم از ترکیه خرید اینترنتی داشته باشیم؟ همانطور که می دانید از داخل ایران امکان خرید مستقیم از ترکیه وجود ندارد. و برای ثبت سفارش، پرداخت هزینه و تحویل گرفتن سفارشات، نیاز به حضور فیزیکی در ترکیه، و کارت‌های بانکی این کشور یا بین المللی خواهید داشت. که این امر برای بسیاری از ایرانیان دشوار و یا حتی غیر ممکن است. به همین دلیل نیز برای خرید اینترنتی از ترکیه و ثبت سفارشات خود و تحویل گرفتن آنها در ایران به یک واسطه نیاز دارید.

در سال‌های اخیر بسیاری از افراد اقدام به سفارش گیری از این وبسایت‌ها کرده‌اند که در ایران با نام آنلاین شاپ شهرت یافته‌اند. اما اطمینان یافتن از اعتبار این نوع واسطه‌ها در برخی موارد ممکن نیست. به همین دلیل نیز فروشگاه اینترنتی سپاس مال ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای خرید از ترکیه را در اختیار هموطنان خود قرار داده است. تا با خیالی راحت و با مناسب‌ترین قیمت‌ها امکان خرید کالا‌ از ترکیه هر کدام از وبسیات‌های ترکیه برای شما فراهم شود

روش مرسوم برای سفارش کالا از ترکیه

روش مرسوم برای خرید کالا از ترکیه مشاهده کالا توسط مشتری در سایت کشور مبدا ( ترکیه )، دریافت لینک و ارجاع سفارش به کارگزار می باشد .

این روش در چند مرحله انجام می پذیرد

·        انتخاب محصول توسط مشتری

·        بررسی موجود بود کالا توسط کارگزار

·        پرداخت وجه به کارگزار در صورت موجود بودن کالا

·        ثبت سفارش توسط کارگزار

·        دریافت محصول و وزن کشی  آن توسط کارگزار

·        برآورد هزینه ارسال به ایران توسط کارگزار

·        پرداخت هزینه ارسال به ایران توسط مشتری

·        دریافت محصول در ایران

بزرگترین مشکل این روش عدم شفافیت قیمت نهایی است زیرا قیمت تمام شده برای مشتری پیش از وزن کشی کالا مشخص نمی گردد و قیمت نهایی بر اساس تخمین قابل برآورد می باشد، همچنین امکان مشاهده ، بررسی و انتخاب صحیح کالا در وب سایت های کشور مبدا برای همگان مقدور نیست.

علاوه بر آن انتخاب کالای مناسب نیاز به تجربه کار با وب سایت کشور مبدا دارد ، برخی از کالاهای موجود در وبسایت خارجی ممکن است اصالت نداشته باشند و یا توسط غرفه یا فروشنده ای نا معتبر ارایه شده باشند از این رو بحث انتخاب کالا نیز به تخصصی نیاز دارد که در اختیار همگان نیست

فروش مستفیم کالا در سپاس مال

 ما برای اولین بار در ایران فروشگاهی ایجاد کرده ایم که موجودی انبار کالا در کشور مبدا رابصورت لحظه ای دریافت می کند.

از این رو نیازی به بررسی برای موجود بودن کالا توسط کارگزار نمی باشد

همچنین کلیه هزینه های جانبی شامل کارگو ، ترخیص و ارسال بصورت خودکار محاسبه می گرددو قیمت نهایی محصول برای تحویل درب منزل از ابتدا بصورت شفاف قابل مشاهده می باشد

کلیه محصولات داخل فروشگاه با دقت و توسط کارشناسان انتخاب می گردد تا کالایی که بدست مشتری می رسد دارای بهترین کیفیت باشد