سبد خرید

خرید از ترکیه خبر خوان

مقالات مرتبط با خرید از ترکیه

۲۱ ژوئن خرید هودی ترک
احمدی آیناز 1 355
هودی ها در استایل امروزی نقش پر رنگی دارند و افراد علی الخصوص جوانان و نوجوانان گرایش بیشتری نسبت به این نوع پوشش دارند. چون استفا..
۲۱ ژوئن انواع سماور
احمدی آیناز 0 340
برای خرید سماور، انوع مختلفی وجود دارد که شاید بعضی از نمونه ها به وفور موجود نباشد. انواع مختلف سماور از جمله، سماور‌های هیزمی، س..
۲۱ ژوئن مشاوره خرید حوله
احمدی آیناز 0 263
امیدواریم که در این مقاله بتوانیم اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهیم. چرا که حوله وجودش برای هر فردی لازم است وبه صورت مداوم از آن..
۲۱ ژوئن نکات خرید فلاسک
احمدی آیناز 0 211
جنس فلاسک: فلاسک‌ها در بازار از دو جنس پلاستیکی و فلزی (استیل ضد زنگ) هستند. فلاسک‌های پلاستیکی از لحاظ قیمت ارزان‌تراند اما مزیت‌..
۲۰ ژوئن خرید تیشرت مردانه ترک
احمدی آیناز 0 242
خرید تیشرت  توسط آقایان ، مخصوصا در فصل های گرم سال بسیار زیاد است. چرا که این نوع پوشش برای آب و هوای گرم و هم سهولت در پوشیدن آن..
۲۰ ژوئن نکات مورد توجه هنگام خرید اجاق گاز
احمدی آیناز 0 189
اندازه و توان حرارتی شعله های اجاق گاز:بعضی از اجاق گازها دارای شعله های یکسانی هستند که کار آشپزی را کمی سخت می کند ولی بیشتر اجا..
۱۹ ژوئن نکات مهم هنگام خرید فر
احمدی آیناز 0 185
فر وسیله ای است برای طبخ غذا و دمای داخل آن بصورت یکنواخت است که این مزیت خیلی خوبی خواهد بود، دمای تولیدی آنها بین 100 تا 250 درج..
۱۹ ژوئن نکات کلیدی خرید یخچال از ترکیه
احمدی آیناز 0 177
باید توجه داشت که شما چه یخچالی و برای کجا نیاز دارید و با توجه به نیاز خود، یخچال مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید. مدل های زی..
۱۹ ژوئن نکات مهم برای خرید گوشت کوب برقی
احمدی آیناز 0 203
تنوع لوازم جانبی: دستگاه گوشت کوب برقی به دلیل اینکه چند کار را می تواند انجام دهد بنابراین تنوع لوازم جانبی آن از اهمیت زیادی برخ..
۱۹ ژوئن نکات مهم هنگام خرید قهوه ساز
احمدی آیناز 0 89
میزان خروجی قهوه: با توجه به مقدار مصرف کننده، باید دستگاهی را که خروجی آن متناسب با تعداد نفرات می باشد انتخاب کرد.قابلیت برنامه ..
۱۹ ژوئن دلایل استفاده از ماشین ظرفشویی
احمدی آیناز 0 188
با توجه به اینکه هنوز افرادی هستند که برای شست و شوی ظروف خود از روش سنتی که همان دست می باشد استفاده می کنند، این کار معمولاً برا..
۱۹ ژوئن نکات مهم قبل از خرید سرخ کن
احمدی آیناز 0 90
ظرفیت سرخ کن: یکی از مواردی که باید در خرید سرخ کن مد نظر داشت ظرفیت آن است که با توجه به تعداد نفرات خانواده و نوع غذاهایی که قرا..
نمایش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)