خرید کالا از ترکیه برای تهیه کیف پول آیا گزینه مناسبی است؟ چرا که نه. کیف پول یکی از محصولات پر کاربرد است که امروزه افراد زیادی از آن استفاده می کنند و مایل هستند که دارای ویژگی های ظاهری و غیر ظاهری زیادی باشد و در خرید آن حساسیت زیادی به خرج می دهند. بنابراین خرید از ترکیه برای تهیه کیف پول یک گزینه بسیار مناسب است. چون با خرید از ترکیه شما می توانید در کنار تنوع از کیفیت نیز برخوردار شوید. حال اگر در انتخاب کیف پول دچار تردید و سردرگمی هستید ما در این مقاله انواع آن را توضیح مختصری خواهیم داد تا شما بهتر تصمیم گیری کنید:

انواع جنس کیف پول:

کیف پول ها از انواع جنس و متریال ساخته و دوخته می شوند. برای مثال چرم طبیعی و مصنوعی، جیر، کتان، خز، پارچه ای، فلزی و یا حتی پلاستیکی. و این کاملا به سلیقه شما بستگی دارد که در کدام دسته به دنبال کیف پول خود بگردید. اما از پر فروش ترین های این محصول به کیف پول های چرم می توان اشاره کرد. کیف پول های چرم در عین زیبایی دارای ماندگاری هستند و ظاهری شکیل دارند و در طول زمان از مد نمی روند و همیشه طرفداران و متقاضیان زیادی را دارند.

انواع کیف پول:

کیف پول های کوچک تا شو: کیف پول های تاشو اندازه های کوچکی دارند که به سادگی در جیب و کیف جا می شوند و می توانند دارای رنگ و طرح و جنس مختلف باشند و جای کارت و مدارک شناسایی نیز در آن ها تعبیه شده باشد. اما مسئله مهم این است که اگر چه این کیف پول ها به راحتی در جیب جا می شوند اما پول های شما در آن تا می شوند و گاها افراد با این موضوع مشکل دارند. بنابراین هنگام خرید مستقیم از ترکیه به این نکته دقت کنید.

کیف پول های بزرگ دستی: این کیف ها دارای حالت رسمی بیشتری هستند و شما نمی توانید در جیب خود جای دهید ولی گاها در جیب داخلی کت می توانید قرار دهید. نکته مثبت این کیف پول ها حالت شکیل و رسمی و تا نشدن پول در آن است و نکته منفی آن دست گیره بودن و جای زیاد اشغال شده توسط آن است.