شاید در این فکر باشید که در لیست خرید کالا از ترکیه میز تلفن را حذف کنید. و بر این باور باشید که دیگر قدیمی شده و کمتر کسی از این وسیله استفاده می کند اما باید بدانید در دنیای امروزی نیز میز تلفن در تمام خانه ها یافت می شود اما به اشکال مختلف و کاربرد های چندگانه به همین خاطر شاید شما متوجه وجود میز تلفن نشوید. در این مقاله به چند نوع از میزهای با ایده های امروزِی و کاربرد های چندگانه آنها صحبت می کنیم تا دید شما نسبت به این موضوع باز شود و بتوانید نسبت به سلیقه خود و چیدمان منزلتان تصمیم به خرید میز تلفن بگیرید.

میز های مدرن:

میز های مدرن که به سبک های زیادی وجود دارند و در فضای خانه حس و حال زیبایی ایجاد می کنند و باعث روح بخشیدن به محیط خانه می شوند اغلب این میزها علاوه بر قرار گرفتن تلفن، جای عکس های خانوادگی پر از حس خوب و یا قرار گرفتن گل و گلدان های طبیعی هستند. همچنین بر روی این میز ها می تواند جای کتاب، روزنانه و مجلات باشد و در اوقات فراغت محیطی امن برای مطالعه کوتاه باشد.

میز های سنتی:

میز های سنتی نیز به این صورت بودن که محلی برای نشستن و قرار گرفتن تلفن بر روی سطح کنار نشیمن گاه داشتند و کاملا جای تلفن و محیط آن مشخص بود. اما امروزه این میزها به انواع طرح، رنگ و ابعاد وجود دارد و شما اگر جزو افراد سنتی پسند هستید که به تلفیق وسایل به شکل امروزی و مدرن علاقه ندارید می توانید هنگام خرید مستقیم از ترکیه به سراغ مدل های سنتی میز تلفن ها بروید. خرید میز تلفن کاملا سلیقه ای است و نیاز به هیچ سررشته و یا نکته خاصی ندارد. فقط در هنگام خرید به متریال تولیدی میز که اغلب از چوب هستند توجه کنید تا از درجه کیفی بالایی برخوردار باشد.