بارها و بار ها شاید شاهد خرید قاشق و چنگال اطرافیانتان بوده اید آیا تکرار خرید این وسیله در مدت زمان کوتاه طبیعی است؟ جواب شما قطعا خیر است. چرا که این افراد برای کم کردن هزینه خود از قاشق و چنگال های نامرغوب و با کیفیت پایین خرید کرده اند ولی بار ها و بارها هزینه کرده اند و هیچگاه قاشق و چنگال شکیلی برای مهمانی های خود نداشته اند. قاشق و چنگال های با کیفیت قطعا از استیل و یا فولاد ضد زنگ تولید می شوند که مقداری نیکل و کروم نیز در ترکیبات خود دارند برای مقاومت و روشن کردن رنگ فلز آن ها. بنابراین برای تشخیص قاشق اصل و با کیفیت از یک سرویس فیک ونامرغوب به چند نکته اشاره می کنیم.که در خرید مستقیم از ترکیه دچار مشکل نشوید:

  1. براق بودن سطح: قاشق های فیک از ابتدا نسبت به قاشق و چنگال های اصل دارای درخشنگی کمتری هستند و بعد از مدتی استفاده نیز به سرعت سیاه می شوند و دچار خط و خش زیادی می شوند.
  2. بسته بندی: معمولا سرویس های باکیفیت و اصل در چمدان های شکیل و یا جعبه های چوبی قرار دارند اما سرویس های فیک به صورت فله یا بسته بندی های ساده تری عرضه می شوند.
  3. عدد درج شده روی قاشق: اگر دقت کنید روی قاشق و چنگال ها عددهایی درج شده که در بین این اعداد 10/18بالاترین مقدار مقاومت و کیفیت است و 0/18 پایین ترین آن.
  4. استفاده از آهنربا: اگر در سرویس منتخب شما آهن زیادی به کار برده باشند قطعا به راحتی به آهن ربا میچسبد ولی سرویس استیل و فولاد ضد زنگ به آن صورت نیست و این روش می تواند یک روش بسیار موثر و ساده باشد که شما بتوانید یک سرویس اصل از تقلبی را تشخیص دهید.

برای خرید کالا از ترکیه نیازی نیست که نگران موارد بالا باشید.چرا که برند ها و مراکزخرید معتبرترکیه  دارای بروز ترین و با کیفیت ترین طرح های روز دنیا هستند و تمام استاندارد های موجود در مقاله را دارا هستند.