خرید مستقیم از ترکیه برای تهیه و خرید شیشه پستونک کودک شاید برای شما دور از ذهن و یا شاید خریدی با مسافت طولانی و غیر منطقی باشد. طی کردن مسافت طولانی برای خرید تنها یک شیشه پستونک اصلا  به صرفه نیست، بله اما اگر صرفا برای تفریح رفته باشید و در کنار آن به خرید وسایل مورد نیاز خود بپردازید مشکلی ایجاد نمی کند اما از آن جایی که خانم های باردار معمولا از مسافرت های طولانی و این چنینی منع می شوند و قادر نیستند که به کشور ترکیه و سیاحت و سیر و سفر بپردازند و خرید سیسمونی کودک از جمله شیشه پستونک که از موارد اصلی خرید برای هر نوزاد است بهره ببرند. از این رو ما به شما روشی را معرفی می کنیم که به سادگی بتوانید خرید خود را از ترکیه انجام دهید بی آن که موجب آسیب جسمی و یا صرف هزینه های گزاف شود حتی در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و در کمترین زمان ممکن محصول سفارشی شما به دستتان خواهد رسید. پیشنهاد ما به شما خرید از سایت سپاس مال است که بسیار شناخته شده و قابل اطمینان است.

ویژگی های یک شیشه شیر مناسب:

انتخاب سر شیشه ای مناسب: سرشیشه ای های متنوع و متفاوتی وجود دارد که در این مورد می توان به انواع سرشیشه ای قدیمی، طبی، مخصوص کودکان که شکاف کام دارند و ... نام برد و باید با مشورت از پزشک خود سری شیشه را انتخاب کنید.

انتخاب جنس شیشه شیر: شیشه شیر ها می توانند از جنس های شیشه و یا پلاستیک باشند. و شما متناسب با سلیقه خود و یا کاربرد خریداری کنید. برای مثال شیشه هایی از جنس شیشه هستند شست وشو آن ها راحت تر است ولی وزن بیشتری دارند و برای نگهداشتن کودکانی که خود شیشه خود را نگه میدارند ممکن است سنگین و خسته کننده باشند. ولی شیشه های پلاستیک سبک تر هستند و به علت نشکن بودن ماندگاری بیشتری دارند.

انتخاب حجم گنجایش: برای خرید کالا از ترکیه به منظور تهیه شیشه شیر ابتدا باید میزان گنجایش شیشه را نسبت به سن و تغذیه کودک خود مشخص کنید تا حجم گنجایش شیشه مناسب باشد و کوچک تر یا بزرگ تر خریداری نکنید.