خرید مسقیم از ترکیه به منظور تهیه سرویس چینی یکی از بهترین انتخاب ها در دوران تکمیل جهیزیه است که دلایل آن را در ادامه این مقاله بازگو می کنیم. برای خرید سرویس چینی خود باید بسیار دقت کنید چرا که سرویس چینی کاربرد زیادی در مهمانی ها دارد و شما در روزهای آینده استفاده زیادی از آن ها خواهید کرد و کیفیت پایین چینی می تواند باعث بروز مشکل شود.

ویژگی های یک سرویس چینی ترک:

شفافیت مطلوب چینی: سرویس چینی با کیفیت ترک از شفافیت مطلوب و زیادی برخوردار است و درظاهرا بدون لک و حباب است.

وزن مناسب چینی: شما باید با توجه به ابعاد ظرف نسبتا بسنجید و چینی که سبک تر است را انتخاب کنید چرا که هر چه کیفیت چینی بالاتر باشد وزن سبک تری دارد.

قابل استفاده درماشین ظرفشویی،ماکروویو و فرگاز: استفاده از چینی به راحتی در ظرف شویی که باعث آسیب به طرح و خط و خش روی چینی نشود صرفا مختص یک سریس با کیفیت و برند است. همچنین سرویس های با کیفیت چینی در برابر گرما و حرارت های بالا مقاوم هستند و شما می توانید به راحتی از آن ها در ماکرو و فر استفاده کنید برای گرم کردن غذا و ...

بهداشت: یکی از ظروفی کهاز بهداشت زیادی برخوردار است چینی ها هستند. چرا که در مواد اولیه این محصول هیچ مواد شیمیایی به کار نرفته و شما  می توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید اما اگر از مراکز و فروشگاه های معتبر خرید نمی کنید مراقب باشید چرا که گاها درمواد اولیه سرویس های نامرغوب از مواد خطرناکی مثل سرب و کادمیوم استفاده می شود برای پیشگیری از خرید چنین اجناسی شما باید نماد استاندارد و بهداشت روی بسته بندی چینی را در نظر بگیرید.

قیمت سریس چینی:

قیمت سرویس چینی به المان های زیادی بستگی دارد ولی قطعا هر چه چینی مرغوب تر باشد قیمت آن بالاتر است نکته مهم دیگری که هنگام خرید کالا از ترکیه باید به آن دقت کنید تعداد سرویس و وجود محصولات دیگر مثل سس خوری، جا شمعی، جا دستمالی و... است و بر حسب نیاز و استفاده شخصی خود آن را انتخاب کنید.