استفاده از دمپایی در اوقات منزل به بهداشت پا و راحتی شما کمک می کند. تماس مستمر پا با موکت، فرش و یا حتی کف پوش های دیگر مثل سنگ ، پارکت و... باعث بروز ترک پا، خشکی و حساسیت   می شود. بنابراین استفاده از یک دمپایی در محیط خانه شما را از گزند چنین مشکلاتی در امان نگه می دارد. شاید تا الآن عادت به پوشیدن دمپایی در منزل نداشتید اما به مرور زمان فواید آن را متوجه خواهید شد و جزئی از لایف استایل شما خواهد شد. اما در صورتی شما به این امر پی می برید که از یک دمپایی با کیفیت، راحت و برند استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از دمپایی های برند ترک است چرا که کیفیت متریال و تولید محصولات برند های معتبر ترکی بسیار بالا است و علاوه بر زیبایی ظاهری، دوام و ماندگاری بالایی دارند. و شما بعد از خرید کالا ازترکیه هرگز پشیمان نخواهید شد بلکه از مشتریان همیشگی خواهید شد.

انواع جنس دمپایی ها:

دمپایی چرم: از بین تمام دمپایی ها این محصول پرطرفدار ترین است چرا که چرم بخاطر بافت طبیعی، فرم گرفتن و نفوذ هوا بسیار کاربردی است و همچنین این محصول به خاطر ظاهر بسیار شیک خود جایگاه بالایی دارد و علاقه مندان زیادی را داراست.

دمپایی پلاستیکی: بسیاری از دمپایی ها حتی اگر جنس کاملا پلاستیکی نداشته باشند حداقل از کفی پلاستیکی تشکیل شده اند چرا که پلاستیک دارای ویژگی هایی مثل انعطاف پذیری در عین دوام است و باعث راحتی شما در هنگام استفاده می شود. و برای منزل هایی که از کفپوش چوبی ساخته شده اند مناسب ترین گزینه است.

دمپایی پشمی: دمپای پشمی یکی از راحت ترین های دنیای دمپایی هاست اما استفاده از آن برای فصول سرد سال توصیه می شود چرا که وجود پشم و پنبه در آن موجب گرم نگه داشتن پا می شود و در فصل های سرد باعث نگه داشتن دمای بدن شما به صورت متعادل می شود. 

دمپایی حوله ای:

دمپایی حوله ای برای مصرف روزانه هم مناسب و راحت است اما کاربرد اصلی آن هنگام خروج شما از حمام است که پاهایتان به علت خیس بودن لغزنده هستند و یا ایجاد لک روی فرش و کفپوش نکنند. همچنین هنگامی که از بیرون می رسید و قبل از پوشیدن دمپایی منزل پاهای خود را با آب و صابون شست و شو می دهید میتواند به کمک شما بیاید و گزینه مناسبی برای استفاده باشد. تمام این نکات را در خرید مستقیم از ترکیه در نظر بگیرید همچنین در انتخاب سایز آن دقت کنید که به هیچ عنوان سایز کوچک تر از کفشتان را خریداری نکنید از مهم ترین ویژگی های یک دمپایی روفرشی راحتی آن است.