شلوار های بگ در دوره ی کوتاهی بسیار طرفدار پیدا کرد و طراحان  و فشن استایل ها بیشتر از قبل به آن بها دادند و در کالکشن های جدید خود مدام از آن استفاده می کنند. از دلایل محبوبیت این مدل شلوار می توان به موارد زیادی اشاره کرد که به شما ثابت کند که آن را درلیست خرید کالا از ترکیه بگنجانید. چند مورد آن به شرح زیر است:

راحتی در عین زیبایی برای این سبک

ست شدن انواع لباس ها و مدل ها

نمای زیبای اندام در این مدل شلوار

داشتن پوشش برای افرادی که به آن اهمیت می دهند

داشتن زیبایی خاص در استایل

چه لباس هایی را می توان با شلوار بگ پوشید:

شلوار بگ را می توانید با 90 درصد لباس های خودتان ست کنید. به این صورت که شلوار بگ را با مانتو کتی کوتاه به صورت جلو باز و یا حتی جلو بسته می توان پوشید. شلوار بگ با یک تیشرت جلوه و زیبایی منحصر به فرد و در عین سادگی خود را داراست. همچنین شلوار بگ با مانتو های اور سایز  جلو باز یک استایل بسیار خفن و راحت تابستانی را برای شما به همراه دارد و این تنها به شما بستگی دارد که بخواهید چطور از این مدل شلوار در استایل خود بهره ببرید اما به طور کلی وجود یک شلوار بگ در کمد لباس شما بسیار ضروری و لازم است.

در هنگام خرید مستقیم از ترکیه به خوبی به انواع مدل ها و رنگ های آن دقت کنید و سعی کنید بهترین ست را برای آن انتخاب کنید. اما یکی از ویژگی های خوب این سبک این است که نیاز به وسواس زیادی ندارد و اصطلاحا از سبک های کژوال و راحت است و ست کردن آن با دیگر لباس ها به راحتی انجام می شود. تنها با یک بار خرید ممکن است شلوار های بگ برای شما تبدیل به یک عادت شود و دیگر نتوانید از این سبک دست بردارید.