اکسسوری به هر آن چه که باعث تزیین و زیبایی استایل شما شود می گویند. اکسسوری می تواند از زیور آلات تا کمربند باشد. به طور کلی وجود اکسسوری واجب نیست و نبود آن ایجاد مشکل نمی کند اما وجودش بسیار مفید است و زیبایی استایل شما را دوچندان می کند. بنابراین در این مقاله به بررسی چند مدل از اکسسوری ها و نحوه انتخاب آن ها می پردازیم در ادامه این مطلب با ما همراه شوید و ایده های تازه ای برای استایل های جدید خود بگیرید. اکسسوری های سبک های مختلف را آنالیز خواهیم کرد تا هنگام خرید کالا از ترکیه بهتر تصمیم گیری کنید.

اکسسوری های مناسب سبک های اسپرت:

اگر علاقه مند به سبک های اسپرت هستید بهترین اکسسوری و زیور آلات می تواند ساعت های بند چرم و پلاستیکی باشد و همچنین دستبند های چرمی و فلزی که طرح های اسپرت دارند. همچنین استفاده از کمربند های ساده. استفاده از دستمال سر و یا کلاه های نقاب دار می تواند استایل های اسپرت را به طرز شگفت انگیزی تکمیل کند.

اکسسوری های مناسب سبک های مجلسی:

برای سبک های مجلسی باید به سراغ اکسسوری های پر زرق و برق و بسیار مجلل بروید. ساعت های رولکس پرنگین و یا دستبند های کار شده و براق و استفاده از هر زیور آلات براق و پر از تراش  نگین. استفاده از کمربند های کارشده و شلوغ.

اکسسوری مناسب سبک های رسمی:

برای استایل های رسمی به دنبال اکسسورری های شلوغ و یا پرنقش نباشید هر چه اکسسوری ها ساده تر و رسمی تر باشند مناسب تر هستند. معمولا برای انتخاب اکسوری های رسمی باید در بین رنگ های تیره تر نیز انتخاب کنید تا زیاد در استایل شما به چشم نخورند ولی در عین حال تکمیل کننده باشند.

خرید مستقیم از ترکیه در صورتی که بدانید دقیقا به چه مدلی احتیاج دارید می تواند راحت ترین  خرید باشد و بی دردسر خرید خود را انجام خواهید داد.