برای انتخاب و خرید یک لنز باید موارد زیادی را مورد بررسی و توجه قرار دهید چرا که لنز ها تماس مستقیم با حساس ترین عضو بدن شما یعنی چشم  دارند  و اگر از مرغوبیت و ویژگی های کافی برخوردار نباشند می توانند مشکلات زیادی را به وجود آورند که گاها جبران نا پذیر می باشند. بنابراین با حساسیت و اطلاعات کافی به سراغ خرید این محصول بروید. و یا از فروشگاه و یا سایت های معتبر خریداری کنید. یکی از ساده ترین راه ها خرید از داروخانه هاست ولی مشکلی که وجود دارد داروخانه ها معمولا تنوع زیادی ندارند. بنابراین باید به برند های معتبر مراجعه کنید اگر امکان خرید حضوری ندارید  میتوانید ازسایت سپاس مال که به صورت خرید مستقیم از ترکیه است سفارش دهید. این پیج تمام محصولات آرایشی بهداشتی ، زیبایی ، پوشاک ،اسباب منزل و... از بهترین برند های ترک را شامل می شود.

انواع لنز

لنز ها یک صفحه دیسک مانند از جنس پلاستیک و بسیار نازک هستند. که در دو نوع طبی و رنگی وجود دارند. لنز طبی جنبه پزشکی دارد و برای جایگزین عینک استفاده می شوند که انواع مختلفی دارد  ولی لنز رنگی جنبه زیبایی دارد و در انواع رنگ موجود است. البته شما میتوانید لنز طبی و رنگی را ادغام شده نیز داشته باشید یعنی لنز طبی تهیه کنید که علاوه بر جنبه پزشکی رنگی هم باشد.

ویژگی های یک لنز مرغوب

  1. عدم قطع اکسیژن رسانی به چشم  
  2. دارای اندازه و قطر مناسب
  3. عدم جذب آب چشم و ایجاد خشکی
  4. دارای تنوع بالا در رنگ 
  5. ضد حساسیت و التهاب
  6. دارای سطح صاف و تولید شده از فناوری پلاسما
  7. استحکام و مقاومت بالا
  8. دارای ظرافت 
  9. استفاده آسان

موارد ذکر شده از مهم ترین ویژگی های یک لنز مرغوب و با کیفیت است و تمام برند های ترکی که از اصالت کالا و معروفیت و محبوبیت برخوردارند این ویژگی ها را دارا هستند .امروزه خرید کالا از ترکیه به سادگی آب خوردن است و تمام افراد می توانند از کیفیت و تنوع این کشور بهره ببرند.