سبد خرید

توافق نامه کاربری

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های سپاس مال بوده است و سپاس مال در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما مشتریان عزیز برسد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن کالای خریداری شده

کسری یا اشکال و یا ایراد فیزیکی مشخص و غیر قابل استفاده باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، تنها از بخش گفتگوی همان سفارش در انتهای هر سفارش اطلاع داده شود.

آدرس و شماره تماس وارد شده در سایت باید معتبر باشد و در غیر این صورت ، در صورت نرسیدن کالا به دست شما سپاس مال هیچگونه تعهدی نسبت به شما ندارد.

سرویس عودت کالا ، شامل شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را پوشش نمی‏‏دهد.

استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل نمی‌شود.

از آنجایی که کالای دریافتی شما پس از بررسی دقیق کالا توسط مامور پست دریافت میشود ، شکستگی کالا درون بسته بندی پستی شهرستان ها به سپاس مال ارتباطی نداشته و طبق قوانین پستی باید از دریافت آن کالا خودداری کنید و یا پس از بازکردن به پست مربوطه عودت دهید. طبق قوانین سپاس مال لینک درج شده در داخل سفارش به منزله کالای نهایی می باشد . ملاک خرید سپاس مال خرید از لینک ثبت شده توسط شما می باشد . درصورت مغایرت تصویر با کالای درخواستی باید از پرداخت سفارش امتناع کرده و درخواست تغییر را از بخش گفتگو به ادمین ارسال کنید.

پرداخت سفارش شما به منزله تایید عکس ارسال در داخل سفارش می باشد. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی ظاهری داشته باشد، سپاس مال واسط خرید بوده و لینک ثبتی شما را خرید میکند و شاید جزئیات ریز کالا با تصویر کالای درج شده در سایت اصلی و سپاس مال مقداری متفاوت باشد که شامل قانون عودت نمیشود.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

شرایط بازگشت مبلغ و کالا در ارسال لینک، و سفارش محصول خود نهایت دقت را بنمایید. سپاس مال هیچ مسئولیتی را در قبال ثبت اشتباه سفارش توسط کاربر را نمی پذیرد . چنانچه کالای سفارش داده شده توسط فروشنده اشتباه ارسال شود، مسئولیت این اشتباه از نظر قانونی متوجه سپاس مال نخواهد بود.

سپاس مال حق این را دارد هر سفارش یا کالایی را به هر دلیلی در هر مرحله ای لغو و عین مبلغ پرداختی ( تومان ) را در داخل سفارش را به حساب کاربر مورد نظر شارژ و عودت مبلغ کند . در صورت لغو سفارش یا کالای انتخابی ، قیمت محاسبه شده و پرداخت شده در همان تاریخ عینا به تومان به حساب کاربر شارژ و عودت خواهد شد. در مراحل عودت مبلغ برای سفارشات لغو شده ، هیچگونه نوسانات ارزی محاسبه نخواهد شد و عین مبلغ پرداختی کاربر به تومان محاسبه خواهد شد .

حق اعتراض به کالای دریافتی نهایت بعد از 24 ساعت از دریافت کالا و تغییر وضعیت کالا به حالت " تحویل مشتری" می باشد و تنها راه اعتراض , از بخش گفتگوی زیر خود سفارش میباشد.

جهت درخواست انتقال وجه موجودی در حساب کاربری به حساب بانکی کاربر فقط از بخش درخواست واریزی در سایت ترکیه کالا امکان پذیر می باشد و کاربر با ارائه مقدار مبلغ درخواستی از موجودی و شماره کارت جهت واریزی به حساب بانکی را می تواند داشته باشد. برای واریز این مبلغ 500 تومان هزینه کارت به کارت کسر خواهد شد و همچنین تمامی امتیازات و کد های تخفیف کاربر 0 خواهد شد. این پروسه ممکن است حداکثر تا 3 روز کاری طول بکشد -طبق قوانین سایت سپاس مال تمامی مبالغ کالاهای گم شده و یا عودتی پس از تایید بخش مربوطه به حساب کاربری خریدار در سایت سپاس مال شارژ میشود جهت درخواست انتقال وجه موجودی در حساب کاربری به حساب بانکی کاربر فقط از بخش حساب کاربری درخواست واریزی در سایت سپاس مال امکان پذیر می باشد و کاربر با ارائه مقدار مبلغ درخواستی از موجودی و شماره کارت جهت واریزی به حساب بانکی را می تواند داشته باشد در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مجموعه سپاس مال بازگردانده شود.

توجه * پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد سپاس مال در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت سپاس مال در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت سپاس مال ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب¬‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و سپاس مال مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

همچنین سپاس مال مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و سپاس مال در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

سپاس مال نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش لوازم شخصی و بهداشت و مراقبت، لوازم بدنسازی و سنجش سلامت

اطلاعات این محصولات صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و سپاس مال مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

سپاس مال مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه سپاس مال در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

سپاس مال نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده از این محصولات مسئولیت و پاسخگویی ندارد.

انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش پوشاک و کفش

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، از بخش گفتگوی همان سفارش اطلاع داده شود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان ثبت سفارش در بخش گفتگوی همان کالا و سفارش گفتگو کنید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.

درصورت ارسال با پست تبپاکس ، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و در بخش گفتگوی آن سفارش قید کنید.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست تبپاکس استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و سپاس مال تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

کارشناسان خدمات پس از فروش سپاس مال ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان سپاس مال تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند و یا مبلغ به حساب شما شارژ خواهد شد.

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و سپاس مال در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط سپاس مال ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش سپاس مال است.

قوانین و جزییات چگونگی دریافت پورسانت از سپاس مال

دریافت پورسانت شما به لیر می باشد و مبلغ آن برای شما به قیمت لیر روز محاسبه می گردد حد نصاب برای برداشت از حساب بازاریابی در مجموع باید از 500 لیر به بالا باشد . شما از هر یک از زیر مجموعه و زیر مجموعه های آن ماکسیمم تا 9% پورسانت دریافت خواهید کرد. پورسانت شما پس از ثبت سفارش زیر مجوعه های شما مستقیما به حساب شما در قسمت درآمد من واریز می گردد در صورت ثبت ، برای برداشت وجه پورسانت ، مبلغ پورسانت شما بین 3 تا 5 روز بعد از درخواست شما به حسابتان واریز میگردد توجه داشته باشید مبلغ پورسانت به شماره حساب و کارتی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید واریز می گردد و در صورت مغایرت ، مسدودی کارت و..... سپاس مال هیچگونه تعهدی ندارد . نام و نام خانوادگی شما باید با شماره کارت و شماره حساب شما دقیقا یکسان باشد.