عموما استفاده از لوازم آرایشی در بین بانوان رایج است و هر کسی طبق علاقه و سلیقه شخصی خود رنگ و ترند های مختلف را برمی گزیند. اما چیزی که در بین تمام آن ها مشترک است استفاده از لوازم آرایشی مرغوب است زیرا علاوه بر اهمیت سلامت پوست و مو و تمام اعضایی مثل چشم و لب که با مواد آرایشی تماس دارند زیبایی و تمیزی آرایش مهم است. برای مثال کرم پودری که به خوبی روی پوست صورت بنشیند و حالت زیبا و طبیعی داشته باشد. برای حل این مساله خرید کالا از ترکیه را به شما بارها پیشنهاد داده ایم. در این مقاله می خواهیم چند ترفند برای داشتن یک آرایش زیبا و طبیعی به شما آموزش دهیم.

ترفند داشتن آرایش طبیعی:

برای داشتن یک آرایش زیبا ولی درعین حال نیاز به کار خارق العاده و یا سختی نیست کافی است چند نکته را رعایت کنید. نکته اول دوری از رنگ های بولد و جیغ است. سعی کنید از رنگ های طبیعی و نزدیک به پوست انتخاب کنید و در دسته ی طیف های آن انتخاب بچرخید. برای مثال از رنگ کرم پودر بسیار روشن تر و یا تیره تر استفاده نکنید. بلکه از رنگ پوست خود استفاده کنید و تنها معایب صورت خود مثل لک، جوش و تیرگی ها را بپوشانید و مبالغه و بزرگ نمایی نداشته باشید. همچنین استفاده از رنگ رژ، سایه و رژگونه های تند و پررنگ دوری کنید از رنگ های نود و ملیح که تنها یک رنگ و لعاب ملایم به صورت شما بدهند و از بی حالی دور شوید. از لوازم آرایشی خیلی نامحسوس استفاده کنید مثلا از کاشت مژه ، گذاشتن لنز و خط چشم های کشیده و ضخیم دوری کنید. 

با رعایت این نکات می توانید یک آرایش بسیار ملایم با لوازم آرایشی مرغوب که از خرید مستقیم از ترکیه تهیه کرده اید داشته باشید و خوش بدرخشید. با رعایت این چند نکته می توانید صورتی آراسته داشته باشید و در عین حال سادگی خود را حفظ کرده باشید.