دنیای مد واستایل مداوم در حال تغییر و تحول است. شما حتی با یک نگاه سطحی و گذرا به آلبوم عکس هایتان یا آرشیو فیلم  سال های گذشته میتوان به سهولت  متوجه این دامنه تغییرات شوید.

اما امروزه سرعت این تغییرات بالاتر رفته به صورتی که هر فصل استایل و مد دستخوش تغییرات میشوند.

حال نکاتی را به شما گوشزد میکنیم تا بتوانید  استایل به روز و بهتری داشته باشید . 

نکات ابتداعی یک استایل اصولی:

1)اندام مناسب و ورزیده:

در گام نخست شما باید به اندام خود رسیدگی کنید نمیتوان از این نکته که اندام ورزیده و ورزشی خوش لباس تر وآراسته تر هستند چشم پوشی کرد. بنابراین سعی کنید در برنامه خود ورزش روزانه را بگنجانید و جزو عادات روزانه خود کنید و به مرور زمان بدن خود را به فرم دلخواه نزدیک تر کنید. 


2)توجه به سلامت پوست ومو:

درگام دوم شما باید مراقب سلامت پوست ومو خود باشید. زیرا اهمیت و تاثیر زیادی در ظاهر شما دارند  ومی توانند به زیبایی استایل شما بیافزایند یا از آن بکاهند.

اگر پوستی ناسالم دارید زیر نظر پزشک وبا عادات غذایی سالم آن را برطرف کنید. همچنین موهای سالم  و بدون آسیب و براق میتواند تاثیر شگرفی درظاهر و استایل شما داشته باشد.


3)انتخاب مدل متناسب با فرم بدنتان:

در گام سوم شما باید با فرم بدن خودتان آشنا باشید . طبق دسته بندی جهانی ، اندام ها به فرم های مختلف مثلثی ، مستطیلی، ساعت شنی و گلابی تقسیم میشوند.

با این اوصاف شما باید اول فرم بدنتان را تشخیص دهید و نسبت به آن لباس هایی انتخاب کنید که متناسب با آن باشد.


4)انتخاب رنگ مناسب

: درگام چهارم که بسیارساده اما بسیار موثر است انتخاب رنگ مناسب است. معمولا افراد به دنبال رنگ مورد علاقه خود میگردند . اما سوال اصلی قبل از خرید کالا از ترکیه این است که آیا این  رنگ مناسب رنگ پوست بدن من است؟ آیا به راحتی با دیگر لباس ها ست میشود؟ای مبحث بسیار گسترده و مفصل است و شما میتوانید با مراجعه به مجلات ، مقالات  ویا سایت خرید مستقیم از ترکیه  اطلاعات بیشتری کسب کنید.