اگر برای تهیه پاپیون به خرید کالا از ترکیه روی آورده اید باید به شما یک روش ساده را توصیه کنیم که به راحتی هر چه تمام تر بتوانید پاپیون مورد نظر خود را خریداری کنید. این روش به صورت کاملا غیر حضوری و از طریق سایت های آنلاین شاپ است که برای راحتی بیشتر نیز سایت سپاس مال را به شما معرفی می کنیم با اندک نگاه و بررسی در این سایت متوجه خواهید شد که به غیر از پاپیون محصولات متنوع و بی شمار دیگری نیز موجود دارند که شما می توانید به راحتی از آن ها سفارش بگیرید. اما موضوع اصلی در این مقاله بررسی استایل ها و مناسبت هایی است که می توان از پاپیون استفاده کرد. امروزه افراد کمتری نسبت به پاپیون علاقه نشان می دهند اما باید بدانید اگر دقیقا بدانید که استفاده از پاپیون با چه لباسی و در چه زمانی مناسب است از پوشیدن آن پشیمان نخواهید شد.

زمانی که استفاده از پاپیون ضرورت دارد:

در بسیاری از موارد شما می توانید بنا بر سلیقه شخصی خودتان تصمیم بگیرید که از پاپیون استفاده کنید یا نه. اما فقط در یک صورت استایل شما تنها با پاپیون تکمیل می شود و جایگزین کردن آن با دیگر اکسسوری هایی چون کراوات جالب نخواهد بود. این مورد تنها و تنها با تاکسیدو است که پاپیون تنها مکمل و تکمیل کننده است. 

تفاوت تاکسیدو و کت شلوار:

در نگاه اول تاکسیدو و کت وشلوار شبیه به هم به نظر می رسند اما درواقع تاکسیدو در جنس سر یقه، سرآستین یا دکمه ها و غیره با کت متفاوت است و اصولا از پارچه ساتن در آن استفاده شده است که ظاهر براق دارد. به همین خاطر ترکیب پاپیون با تاکسیدو جلوه فوق العاده ای دارد که نباید از آن غافل شد. در دیگر موارد شما حق انتخاب دارید و می توانید مدل های مختلف را هنگام خرید مستقیم از ترکیه انتخاب کنید و بر  حسب علاقه و راحتی خود خرید کنید.