1. طول سیم برق: موقع خرید جاروبرقی باید توجه داشت که طول کابل آن کوتاه نباشد معمولاً اندازه کابل جاروبرقی ها بین 7 تا 9 متر است.
  2. لوله تلسکوپی: هر جارو برقی که دارای لوله تلسکوپی باشد، در زمان استفاده از آن، نفر دچار خستگی و کمر درد نخواهد شد زیرا می تواند با تنظیم لوله تلسکوپی از خم شدن جلوگیری نماید.
  3. قدرت موتور: هر چه قدرت مکش بیشتر باشد قدرت موتور هم بیشتر خواهد بود که در بعضی از جاروبرقی ها دکمه تنظیم آن ها بصورت کشویی، و در بعضی از آنها به صورت فشاری می باشد.
  4. میزان صدای جاروبرقی: اینکه هنگام استفاده، صدای جاروبرقی اعضای خانواده را اذیت نکند مهم است در جارو برقی ها معمولاً با کم و زیاد کردن قدرت مکش صدای آن هم کم و زیاد می شود و هر چه از عمر دستگاه بگذرد صدای تولیدی آن بیشتر می شود.
  5. جاروبرقی های کیسه دار و بدون کیسه: جارو برقی های کیسه دار به دو صورت می باشند جاروبرقی هایی که کیسه های آنها را میتوان به تعداد دفعات زیادی بعد از تمیز کردن استفاده نمود، نوع دیگه کیسه های آنها یک بار مصرف می
  6. باشد و جارو برقی های بدون کیسه می باشند که دارای مخزن هستند و بعد هر بار استفاده می توان مخزن را شست و شو داد و استفاده نمود. با خرید مستقیم از ترکیه پاکیزگی را به خانه خود به ارمغان ببرید.

نکات مهم حین استفاده از جارو برقی

  1. در مواقع استفاده از جارو برقی باید مواظب کابل آن بود که بیش از حد بیرون کشیده نشود تا از قطع شدن و خرابی جمع کن آن جلوگیری نمود.
  2. چه در موقع استفاده و چه بعد از استفاده باید مواظب لوله خرطومی آن بود تا از دولا شدن یا شکستگی آن جلوگیری نمود.
  3. در حین استفاده باید مواظب بود قبل از بالا رفتن دمای جارو برقی آنرا خاموش و تا خنک شدن آن را روشن نکنید.
  4. از استفاده کردن انگشتان پا برای کم و زیاد کردن یا خاموش و روشن کردن جارو برقی جداً خودداری کنید.
  5. عدم استفاده از جارو برقی در مکان¬های خیس و مرطوب. با خرید کالا از ترکیه زیبایی را به خانه خود بیاورید.