درباره کانتور صورت باید بدانید که یک محصول کاربردیه بسیار جذاب است که درعین سادگی ولی جلوه و زیبایی بی نظیری به صورت شما می بخشد و برای بیشتر نمایان کردن برجستگی های صورت شما از جمله زاویه سازی استخوان فک و مشخص کردن گونه و حتی کوچک کردن بینی به وسیله سایه روشن است. این محصول احتیاجی به لوازم خاصی برای استفاده ندارد و شما میتوانید به راحتی با استفاده از یک برس مویی یا قلمو از کانتور استفاده کنید . با توجه به اینکه کانتور مستقیما با پوست شما در ارتباط است لازم به ذکر است که بدانید برای خرید این محصول باید حساسیت و دقتی زیادی به کار ببرید. مطمئن ترین راه خرید مستقیم از ترکیه یا هر فروشگاه معتبر که برند های مرغوب را عرضه میکند می باشد. که ترکیه از جمله معتبر ترین و معروف ترین های برند آرایشی را داراست. بنابراین شما میتوانید با خیال آسوده از این برند ها به صورت آنلاین شاپ خرید کنید.

روش انتخاب کانتور مناسب:

کانتور مناسب کانتوری است که در عین به صرفه شبودن در قیمت، کیفیت بالایی نیز داشته باشد. همچنین برای انتخاب یک کانتور مناسب شما باید متناسب با پوست خود خرید کنید. از لحاظ نوع پوستتان (خشک ، چرب و...) و هم از لحاظ رنگ پوست. در واقع شما باید کانتور را یک یا دو درجه تیره تر از پوست و یا کرم پودر خود انتخاب کنید تا با این تفاوت رنگ بین آن ها بتوان گریم و سایه روشن دلخواه را داشت. همچنین تفاوت آن ها نباید به حدی باشد که نتوانید حد فاصل میان آن ها را محو کنید و یکدست شود.

انواع کانتور:

1) کانتور مایع

2) کانتور کرمی

3) کانتور پودری

اگر شما یک مبتدی هستید با کانتور پودری شروع کنید زیرا استفاده از آن ساده تر و قابل کنترل تر میباشد و به مرور زمان که مهارت کافی به دست آوردید میتوانید از انواع دیگر آن استفاده کنید.

اگر شما کانتور خود را در نظر گرفته اید و فقط به دنبال یک منبع خرید کالا از ترکیه هستید ما به شما سایت معتبر سپاس مال را معرفی میکنیم. لذت یک خرید مطمئن و مرغوب را با سپاس مال تجربه کنید.