نکاتی درباره سایه چشم

خرید  لوازم آرایشی مثل سایه چشم  جذاب است و هم در عین حال سخت . در هنگام خرید باید نکاتی را دقت کنید تا از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشید . در نگاه اول بین رنگ های زیاد و متنوع سایه های چشم ممکن است دچار سردرگمی شوید و تنوع بیش از حد آن باعث شود که شما ندانید کدام یک از رنگ ها را انتخاب کنید. بنابراین در این مواقع شما باید بدانید که با توجه به نوع پوست ، رنگ پوست و مو باید تصمیم بگیرید  و این راه به سرعت و گرفتن تصمیم درست به شما کمک میکند . 

نکته دوم دقت در مرغوبیت کالا است . همانطور که می دانید سایه چشم ارتباط مستقیم با پوست دور چشم شما دارد که باید در انتخاب آن حساسیت به خرج دهید . برای اطمینان از مرغوبیت کالا میتوانید از برند و فروشگاه هایی که معتبر و معروف هستند خرید کنید . که پیشنهاد ما به شما سایت معتبر سپاس مال است که خرید مستقیم از ترکیه را دارا است.

انواع سایه چشم:

1)سایه چشم پودری:

این نوع سایه همان طور که از اسمش مشخص است حالت پودری دارد و استفاده از آن برای افرادی مبتدی و غیر حرفه ای بسیار مناسب و آسان است. نوع دیگر سایه پودری ، سایه پودری پیگمنت است که کمی استفاده از آن مهارت بیشتری میخواهد و حالت فشرده ندارد.

2)سایه چشم مایع:

سایه چشم مایع به حالت مایع و تیوپی هستند معمولا و میتوان به عنوان زیر ساز سایه پودری از آن استفاده کرد چون حالت مایع است و باعث میشود سایه پودری به راحتی به آن بچسبد و نما و جلوه زیباتری داشته باشد.

3)سایه چشم کرمی:

این نوع سایه نیز برای زیر ساز سایه پودری استفاده میشود اما نکته مهمی که باید توجه کرد برای افراد که سن بالا دارند و دور چشمشان چین و چروک دارد مناسب نیست چون باعث میشود چروک ها بیشتر مشخص شوند.

4)سایه چشم مدادی:

این نوع سایه مث دست گرفتن یک مداد روان است و نیاز به ابزاری مث قلمو ندارد و بسیار راحت تر است.

5)سایه چشم اکلیلی:

این نوع سایه چشم بسیار جلوه و زیبایی دارد اما سعی کنید برای افراد سن بالا و دارای چروک چشمی استفاده نکنید چون چروک های چشم بیشتر مشخص میشوند. استفاده از این سایه به دقت زیادی احتیاج دارد . هر چقدر تمیز تر بزنید جلوه بیشتری به چشمانتان میبخشد.

اگر شما به مرغوبیت کالا خود اهمیت میدهید و به دنبال یک کالای با کیفیت هستید میتوانید خرید کالا از ترکیه را از پیج هایی معتبری که فروش آنلاین دارند به راحتی سفارش دهید مثل سایت سپاس مال که از لحاظ کیفیت و سلامت کالا ضمانت معتبر به شما میدهند.