نحوه ست کردن کیف وکفش:

چندین روش برای ست کردن کیف وکفش وجود دارد.درگذشته وقتی از ست کردن لباس حرفی به میان می آمد اولین چیزی که در ذهنمان تداعی میشد رنگ های یکسان بود.

ولی امروزه با تغییرات زیادی در دنیای مد وفشن روبرو هستیم  گاها رنگ های کاملا متفاوتی در ست ها قرار میگیرند ولی به اصطلاح مکمل یکدیگر هستند ولی درطیف رنگی هم قرار ندارند.

1.انتخاب رنگ های متفاوت ولی مکمل:

برای مثال در دنیای مد رنگ سبز با رنگ زرشکی یا خردلی در عین تفاوت مکمل یکدیگر هستند و کنار هم قرار میگیرند.

ولی درگذشته اگر رنگ هایی به این صورت استفاده میشد فرد با عنوان هایی مانند بی سلیقه خطاب میشد. اما امرزه این روش ست کردن طرفداران زیادی دارد.با یک سرچ ساده به سایت های خرید کالا از ترکیه یا دیگر سایت ها متوجه این امر شوید.

2.استفاده از یک وجه مشترک:

تصور کنید یک ست سفید طوسی برای خود انتخاب کردید و یک جفت کفش زرد رنگ هم دارید و دوست دارید یک کیف با کفشتان ست کنید ولی رنگ زرد ندارید در این صورت می­توانید از یک کیف با رنگ های مشکی یا سفید استفاده کنید و به آن یک اکسسوری مانند آویز کیف به رنگ زرد اضافه کنید. اگر آویز ندارید از یک دستمال گردن می­توانید کمک بگیرید. خلاق باشید در دنیای مد امروز محدودیتی وجود ندارد. همانطور که گفتیم حتی تضادها هم می تواند استایل متفاوت و جذابی برای شما به ارمغان بیاورد.

3.ست کردن متریال کیف و کفشتان:

همان طور که به رنگ کیف و کفشتان دقت می­کنید سعی کنید به جنس آن ها هم توجه داشته باشید برای مثال اگر در روزهای گرم تابستانی هستید و کفشهای پارچه ای و خنک میپوشید سعی کنید از کیف های چرمی و پشمی استفاده نکنید و همینطور بالعکس. توجه به این موضوع می تواند کمک بسیار شایانی به استایل شما بکند.