معمولا خانم ها در طول دوران 9 ماهه ی بارداری خود دچار افزایش وزن و افزایش سایز می شوند که این افزایش در ناحیه شکم و کمر بیشترین تغییر را دارد. بنابراین در این دوران و حتی چندین ماه بعد از زایمان که به وزن سابق خود برنگشته اند نمی توانند از لباس های قبلی خود استفاده کنند و باید به فکر لباس های مناسبی باشند که در عین راحتی، زیبایی و ظاهرشان را حفظ کند. خوشبحتانه در بین برند های ترکی مدل های متنوعی وجود دارد که می تواند به خانم های باردار یک استایل شیک، راحت و زیبا را ببخشد و هنگام خرید کالا از ترکیه کافی است که یک سری موارد را در نظر بگیرید تا خریدی آسوده داشته باشید.

خرید پیراهن های بارداری:

پیراهن های بارداری به تعداد دلخواه خریداری می شود ولی معمولا دوتا سه عدد کافی است این پیراهن ها عموما تا مچ پا هستند و دامن های گشاد و راحتی دارند و از جنس نخ و پنبه هستند. لباس  بارداری همچنین برای عکس های آتلیه ای که زوج ها به عنوان یادگاری از این دوران شیرین ثبت می کنند نیز پر کاربرد هستند و به عکس های شما جلوه ی زیبایی می بخشند.

خرید تیشرت های بارداری:

خرید تیشرت های بارداری بسیار کاربردی هستند و نه تنها در دوران بارداری بلکه بعد از زایمان نیز قابل استفاده هستند. اما نکته مهمی که در این باره وجود دارد شما باید تیشرت هایی با قد بلند انتخاب کنید چرا که در ماه های آخر به علت بزرگ شدن شکم تیشرت ها برجسته و جلو تر قرار میگیرد واگر کوتاه باشند نمای خوبی ندارند.

خرید شلوار های بارداری:

تنها موردی که در دوران بارداری خرید آن واجب است و نمی توان از آن فاکتور گرفت خرید شلوار بارداری است. این شلوار ها می توانند از پارچه های استراچ یا کشی باشند  و یا اگر از مدل های جین یا کتان بخواهید باید از مدل های مخصوص بارداری آن که در کمر آن ها تغییر سایز تعبیه شده است استفاده کنید همچنین توجه داشته باشید که این جنس شلوار ها را حداقل یک سایز بزرگ تر تهیه کنید تا جنس سخت آن ها به شما و یا جنین فشار و آسیبی وارد نکند.

خرید کفش بارداری:

در این دوران بهترین انتخاب می تواند صندل باشد اما کتونی ها هم می توانند مورد استفاده قرار گیرند. در دوران بارداری افزایش سایز پا و ورم آن کاملا امری طبیعی است. بنابراین هنگام خرید کفش و صندل به صورت خرید مستقیم از ترکیه ابتدا از سایز پاهای خود مطمئن شوید. عموما سایز پاها بعد از این دوران نیز ثابت می ماند و به سایز قبلی برنمیگردد پس از هزینه کردن در این مورد اجتناب نکنید و لذت خرید از یک برند معروف و با کیفیت ترکی را از خود دریغ نکنید.