ممکن است نسبت به اندام خود رضایت کافی نداشته باشید وبخواهید که چاق تر از آنچه هستید به چشم بیایید.

ما در این مقاله به شما کمک میکنیم که با استفاده از تکنیک های لباس پوشیدن از نگرانی و دغدغه شما نسبت به اندامتان بکاهیم.

1) قدم اول انتخاب رنگ و طرح مناسب:

انتخاب رنگ های تیره برای افراد لاغر اندام مناسب نیست.زیرا رنگ های تیره افراد را لاغرو کم حجم تر نشان میدهد.پس سعی کنید رنگ های شاد وروشن انتخاب کنبد. همچنین از لباس های طرح دار غافل نشوید. ولی باید توجه داشته باشید که مثلا لباس هایی که راه راه هستن باید راه راهی در جهت افق داشته باشند و عمودی نباشند زیرا که راه راه در جهت عمودی شما را کشیده تر و لاغر تر نشان میدهد.

2) توجه به اندازه مناسب لباس:

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد بر این باور غلط باشید که لباس  ها هر چه گشادتر باشند شمارا چاق تر جلوه میدهد.ولی خلاف این باور صدق میکند.وشما نه تنها چاق تر جلوه نکردید بلکه ظاهری نامرتب و شلخته پیدا میکنید اصطلاحا شبیه عروسک خیمه شب بازی میشوید.

همچنین تنگ بودن بیش از اندازه لباس لاغراندام بودن شما را دوچندان میکند.

مراقب باشید که درز شانه های لباستان افتاده تر از شانه هایتان نباشد همچنین حلقه آستین تیشرت شما خیلی بزرگ و گشاد نباشد که لاغری بازو شما را تشدید وپررنگ میکند.از لباس های مناسب و اندازه استفاده کنید نه زیاد تنگ و نه  زیاد گشاد باشد حدود را رعایت کنید.

3) استفاده از جنس و متریال مناسب برای لباس:

برای مثال در فصول سرد سال از این ویژگی بهره ببرید و از لباس هایی با جنس پشمی و کلفت استفاده کنید واجازه بدهید که حجم لباس مقداری از مشکلتان را حل کند.

همچنین میتوانید از چند لایه لباس استفاده کنید. اما مراقب باشید که در پوشیدن لایه ای لباس تقدم و رنگ لباس ها را رعایت کنید تا حالت نامنظم وشلخته پیدا نکنید.