خرید کالا از ترکیه برای تهیه لباس های خاصی چون شلوار اسلش که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است می تواند مناسب باشد. شلوار های اسلش بخاطر حالت اسپورت و راحتی که دارند کمی ست کردنشان با دیگر لباس ها برای پدید آوردن یک استایل بیرونی و به روز دشوار است از این رو در این مقاله کمی در مورد نحوه ست کردن شلوار اسلش با دیگر لباس ها صحبت می کنیم تا بتوانید ایده بگیرید و در مورد استایل پیش رو خود بهتر تصمیم بگیرید و خرید موفقی از ترکیه داشته باشید.

ترکیب شلوار اسلش با مانتو:

معمولا شلوار اسلش را با تیشرت ست می کنند اما اگر می خواهید این مدل شلوار را با مانتو هماهنگ کنید اولین گزینه شومیزهای بلند و یا مانتو های کتان و ساده و اسپر ت هستند. که به راحتی می توانید با در نظر گرفتن رنگ ها و جنس هماهنگ آن ها انتخاب کنید. انتخاب بعدی برای شما می تواند مانتو های جین باشد که در سبک و مدل اسپرت قرار دارند. پوشیدن شلوار اسلش همراه با مانتو کتی ها نیز گزینه مناسبی است که هر یک از مدل های نام برده را اگر به صورت جلو باز استفاده کنید و از یک تیشرت ساده در زیر آن می توانید بسیار بهتر عمل کنید و استایل پخته تری را تحویل بگیرید. از این رو هنگام خرید مستقیم از ترکیه در ذهن خود این استایل ها را تجسم کنید و نزدیک ترین مدل را به تصور ذهنی خود خریداری کنید. حتی می توانید قبل از خرید چندین مدل را که برای شما مثال زدیم از طریق گوگل و یا شبکه های اجتماعی مثل اینستگرام دنبال کنید و کاملا در انتخاب خود مسمم شوید.

خرید شلوار اسلش با مانتوهای بلند و یا عروسکی اصلا پیشنهاد نمی شود چرا که صورت و جلوه زیبایی ندارد و اصلا ترکیب زیبایی نخواهد بود اگر چه که دنیای مد اصلا محدودیتی ندارد و شما می توانید طبق سلیقه خود خرید خود را انجام دهید و خود پدید آورنده یک سبک جدید در این عرصه باشید.