سبد خرید

سلامتی و زیبایی خبر خوان

مقالات مرتبط با سلامتی و زیبایی

۱۹ ژوئن هنگام خرید همزن برقی به چه نکاتی توجه کنیم
احمدی آیناز 1 59
وزن همزن: در انتخاب همزن برقی با توجه به اینکه معمولاً در آشپزخانه جای ثابتی ندارد و دائم موقع نیاز آنرا باید جابجا کرد، بهتر است ..
۰۶ ژوئن انتخاب یک برس خوب
احمدی آیناز 0 61
شاید در نگاه اول خرید برس یک کار ساده و معمول به حساب بیاید ولی بعد از خواندن این مقاله قطعا نظرتان عوض خواهد شد و در انتخاب برس د..
۰۶ ژوئن انتخاب اصولی لنز چشم
احمدی آیناز 0 79
برای انتخاب و خرید یک لنز باید موارد زیادی را مورد بررسی و توجه قرار دهید چرا که لنز ها تماس مستقیم با حساس ترین عضو بدن شما یعنی ..
۰۴ ژوئن نکاتی در رابطه با اسپری مو
احمدی آیناز 0 57
به طور کلی انواع زیادی اسپری مو وجود دارد که هر کدام کاربرد متفاوت و مخصوص به خود را دارند. در بین تمام این تفاوت ها ویژگی های مشت..
۰۱ ژوئن استفاده از ژل و فوم های اصلاح
احمدی آیناز 0 76
استفاده از چنین محصولاتی از قدیم مرسوم و رایج بوده است. چون این محصولات باعث تسریع و راحتی در عمل شیو می شوند برای مثال موهای صورت..
۳۰ مهٔ نکاتی در رابطه با مام (بوزدا)
احمدی آیناز 0 67
یکی از مسائلی که مورد توجه و دغدغه افراد است دوری از تعریق و بوی بد بدن است. امروزه دیگر افراد به این درک رسیده اند که هیچ جایگاه ..
۳۰ مهٔ ویژگی ماسک موهای ترک و نحوه عملکرد آن ها
احمدی آیناز 0 71
قطعا برای شما و یا اطرافیانتان پیش آمده است که حالت موهایتان به هم ریخته و یا وز و خشن شود ودیگر حالت قبلی خود را نداشته باشد. این..
۲۹ مهٔ نکاتی درباره اسپری دوفاز از برند ترک
احمدی آیناز 0 64
اسپری دوفاز یک محصول محافظت کننده و مراقبتی برای مو به شمار می رود. همان طور که میدانید استفاده از سشوار و اتو آسیب زیادی را به مو..
۲۵ مهٔ نکاتی درباره یک مداد لب ترکی
احمدی آیناز 0 64
داشتن یک ظاهر زیبا و آراستهدربین خانم ها الویت و ارجعیت دارد. بنابراین استفاده از یک محصول آرایشی مثل مداد لب مرغوب میتواند به این..
۲۵ مهٔ انتخاب یک سایه ابرو مناسب
اصلانی سپهر 0 64
ابرو یک عضو مورد توجه  و مشخص در صورت می باشد و آراستگی و زیبایی آن می تواند به نمای صورت زیبایی و جلوه خاصی ببخشد. بسیاری از افرا..
۲۵ مهٔ استفاده از یک هایلایتر مرغوب
اصلانی سپهر 0 65
کاربرد هایلایتردرپوست صورت است به این صورت که مکمل کرم پودر، کنار کانتور از آن استفاده می شود . هایلایتر همان طور که از نامش مشخص ..
۲۵ مهٔ نکاتی درباره یک پرایمر خوب
اصلانی سپهر 0 74
درباره کانتور صورت باید بدانید که یک محصول کاربردیه بسیار جذاب است که درعین سادگی ولی جلوه و زیبایی بی نظیری به صورت شما می بخشد و..
نمایش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)