اگر به دنبال یک لباس مناسب برای زیر بافت خود هستید باید بدانید که انتخاب های متنوعی دارید و بستگی دارد که بافت شما از چه مدل و طرح و سبکی باشد بنابراین قبل از خرید کالا از ترکیه به چند مدل و ست های بافت با دیگر لباس ها توجه کنید و به نسبت سلیقه خود و بودجه ای که اختصاص داده اید خرید خود را انجام دهید. در این مقاله ما به چند نمونه از آن اشاره خواهیم کرد تا ذهن شما بازتر شود و ایده های بیشتری به آن خطور کند. امیدواریم که هنگام خرید انتخاب مناسب و رضایت بخشی را داشته باشید. اولین نکته مهم این است که زیر بافت از جنس های پارچه ای استفاده کنید زیرا استفاده از بافت و لباس های پشمی باعث می شود که حجم لباس تن شما بیش از حد شود و جلوه و راحتی چندانی نخواهد داشت.

برای زیر بافت های پلیوری:

بهترین انتخاب لباس های پارچه ای یقه دار هستند. مثل پیراهن، شومیز و... به این صورت که هنگام پوشیدن آن ها می توانید یقه لباس را به روی پلیور یقه گرد خود بیاورید و زیبایی آن را چند برابر کنید.

زیر بافت های یقه دار:

در زیر بافت های یقه دار از لباس های یقه دار استفاده نکنید زیرا چند یقه روی هم ایجاد بی نظمی و آشفتگی خواهد کرد. همچنین سعی کنید به هیچ عنوان لباس لایه زیرین مشخص نباشد.

اگر نگران سرما هستید چند لایه نازک می توانید بپوشید هوای بین لایه ها عایق بسیار قوی و نگهدارنده دمای بدن است و از پایین آمدن دمای بدن شما جلوگیری خواهد کرد همچنین چند لایه نازک محافظ بهتری است از یک لایه بسیار ضخیم.

هنگام خرید مستقیم از ترکیه به این نکات ریز و ساده توجه کنید و خرید مفیدی داشته باشید و همواره زیبایی استایل خود را حفظ کنید. امیدواریم که توضیحات ما کمک شایانی به خرید شما کرده باشد.