خرید کالا از ترکیه به منظور تهیه بخارشوی یک گزینه هوشمندانه است. چون فاکتورهایی که برای خرید یک بخار شوی خوب لازم است را در برندهای اصلی و معروف ترکیه می توان یافت. ترکیه بخاطر سطح کیفیت و بالا بودن مرغوبیت کالاهای خود حتی خط تولید رده بالا به یکی از بزرگ ترین کشورهای صادر کننده محصولات و کالا و پوشاک تبدیل شده است. بنابراین با این اوصاف خرید بخارشوی از این کشور تصمیم درستی خواهد بود. حال اگر نگران رفت و آمد و هزینه سفر می باشید باید بدانید که سایت هایی موجود هستند که مانند یک پل ارتباطی بین شما و کشور ترکیه عمل می کنند و شما می توانید به سادگی از خانه محل کار و یا حتی مسافرت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید و در اسرع وقت آن را در محل مشخص شده توسط خودتان تحویل بگیرید. با این روش شما در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید و می توانید هزینه صرفه جویی شده را نیز وسایل مورد نیاز خود را بخرید. در ادامه این مقاله به فاکتورهای مهم موجود در یک بخارشوی می پردازیم:

قیمت:

در مرحله اول باید به مقدار هزینه ای که می توانید به بخارشوی اختصاص دهید توجه کنید و حتما در نظر داشته باشید که هر گرانی مطرح بر کیفیت بالای محصول نمی باشد. ولی عموما خرید از برند های مطرح و فروشگاه های معروف ترکیه مساوی است با محصول با کیفیت و قیمت منصفانه و مناسب.

توان بخار شوی:

بخار شوی هایی که برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند معمولا توانی برابر با 1500تا 2000 دارند و بیشتر از این توان نیاز نیست. چون نهایت لکه هایی که سخت است  و نیاز به پاک کردن در خانه است لکه های چربی هستند که این توان برای آن ها کافیست.

شکل و وزن:

بخارشوی ها به شکل ها و اندازه های متفاوت وجود دارند که بیشتر بخاطر حجم و میزان مخزن آب آن ها بستگی دارد. شما بخار شوی هایی را در خرید مستقیم از ترکیه انتخاب کنید که فکر می کنید مناسب برای مصارف شما هستند و وزن زیادی نداشته باشند.