اگر از سایت سپاس مال برای خرید کالا از ترکیه می خواهید لباسی برای قرار اول خود تهیه کنید این اطمینان را به شما خواهیم داد که با کمی دقت به نکات ریزی که در این مقاله عنوان می کنیم می توانید بهترین و مناسب ترین لباس را تهیه کنید و دیگر نگرانی انتخاب لباس و دغدغه آن را از سر خود باز کنید و بدون نگرانی به دیگر برنامه های خود برسید. انتخاب لباس برای اولین قرار نیاز به طرح و رنگ خاصی ندارد و شما می توانید با رعایت ویژگی هایی که در ادامه اشاره خواهیم کرد با ساده ترین مدل ها نیز به زیبایی استایل مناسبی را ست کنید و در بالاترین سطح خود ظاهر شوید. نکاتی که در ادامه توضیح می دهیم مربوط به جنسیت خاصی نیست و تمام فراد می توانند از آن بهره ببرند چون یک سری نکات کلی را توضیح خواهیم داد.

نکات انتخاب لباس:

توجه به جنس: بارها بارها بر این نکته تاکید کرده ایم که هنگام خرید مستقیم از ترکیه حتما و حتما به جنس لباس دقت کنید و از برند های معتبر ترک خرید خود را انجام دهید تا به مشکل برنخورید. خرید لباس با کیفیت بالا یعنی طی کردن 80 درصد مسیر بخاطر کیفیت جنس مشکلاتی چون بد فرم بودن لباس، چروک شدن و... را نخواهید داشت.

توجه به رنگ: رنگ لباس را مطابق با رنگ پوست مو وآرایش خود انتخاب کنید سعی کنید بیشترین هماهنگی را داشته باشند هماهنگی به معنایی نداشتن تضاد نیست در مقاله های دیگر به طور تخصصی به این موضوع پرداخته ایم.

توجه به اندازه: لباس مورد نظر خود را متناسب با اندامتان خریداری کنید لباس بسیار تنگ و یا بسیار گشاد مناسب شما نیست و باعث جلوه ی نامناسبی در بدن و اندام شما خواهد شد. 

توجه به مکان ملاقات: فضای  مکانی که قرار ملاقات را هماهنگ کرده اید در نظر بگیرید و لباسی را انتخاب کنید که در آن  مکان مودب و ناراحت نباشید.