امروزه اکثر خانه ها دارای کمد دیواری هستند که فضای مناسبی برای قراردادن اجسام و وسایلی همچون رخت خواب، لباس و... است. اما گاها ممکن است که فضای کمد دیواری برای قرار دادن وسایل شما کافی نباشد بنابراین برای رفع چنین مشکلی کمد های لباسی طراحی و تولید می شوند که در اندازه و طرح های متنوعی هستند و شما می توانید بسته به سلیقه، نیاز و کاربردتان از آن ها خرید کنید. اگر قصد خرید کالا از ترکیه دارید باید بدانید که دقیقا چه نوع و ابعادی مورد نیازتان است و قبل از خرید تصمیم گیری کنید چرا که در مراکز خرید به علت گوناگونی مدل ها دچار سردرگمی خواهید شد.

انواع کمد:

کمدهای لباسی به انواع بچگانه(دخترانه و پسرانه)، نوجوان و جوان و بزرگسال تقسیم می شوند که متناسب با سن و سلیقه دارای طرح و رنگ های مختلفی هستند که شما می توانید در بین آنها نزدیک ترین مدل به چیدمان اتاق و سلیقه تان را پیدا کنید.

اندازه کمد:

توجه داشته باشید که متناسب با کاربرد خود مدل و اندازه کمد را انتخاب کنید همان طور که گفتیم کمد ها دارای شکل ها و اندازه های گوناگون هستند برای مثال در تعداد کشوها و یا تعداد درب ها برای آویز لباس متفاوت اند همچنین مدل هایی هستند که دارای قسمت های دکوراتیو هستند و می توانید لوازمی همچون کیف و کفش و یا اسباب بازی را قرار دهید. هنگام خرید مستقیم از ترکیه تنها موضوع مهم توجه به گنجایش کمد نسبت به حجم لوازم است که متناسب خریداری شود.

جنس کمد:

کمد های لباسی از جنس های متنوعی تولید می شوند که متدوال ترین آن چوبی است. کمد های چوبی از طرفداران و خریداران بیشتری برخوردار است. هنگام خرید کمد های چوبی به مرغوب بودن چوب کمد دقت کنید که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. تا ماندگاری و دوام بیشتری داشته باشد و قادر به تحمل وزن اجسام سنگین باشد و دچار فرسایش نشود.