یکی از پرفروش ترین های دنیای مد لباس های زنانه بافت ها هستند. که انواع و اقسام مختلفی دارند. یکی از محبوب ترین های این سبک پلیور است. پلیوردر کمد هر خانمی دیده می شود. مخصوصا در فصول سرد سال این نوع پوشش محبوبیت زیادی دارد و خانم ها در استایل خود آن را جا می دهند چرا که علاوه بر گرم نگه داشتن بدن زیبایی خاصی به استایل شما می بخشد. اما برای خرید یک پلیور به چه نکاتی باید دقت کرد؟ در ادامه ما به چند مورد از مهم ترین مواردی که باید هنگام خرید کالا از ترکیه به آن توجه کنید اشاره می کنیم تا شما خرید بهتر و آسوده تری را تجربه کنید. پلیور ها انواع و اقسام مختلفی دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید که پلیورتان دارای چه مدل یقه، آستین و یا حتی رنگی باشد اما یک سری ویژگی هایی هست که باید در بین پلیورها مشترک باشد و وجود این ویژگی ها یک اصل برای اثبات مرغوبیت آن پلیور به حساب می آید.

ویژگی های یک پلیور زنانه مرغوب:

  1. جنس و کیفیت: باید متذکر شویم که جنس و کیفیت دو موضوع کاملا مجزا هستند که در عین حال نیز مکمل یکدیگرند. برای تشخیص یک پلیور مرغوب از نامرغوب شما باید این دو ویژگی را در کنار هم در نظر بگیرید. ااستفاده از یک متریال مرغوب باعث می شود که بافت پلیور شما دارای استحکام و دوام باشد و در عین حال دارای لطافت نیزباشد و دچار حساسیت و خارش در ناحیه پوست نشوید و هنگام پوشیدن آن احساس راحتی و خوبی داشته باشید. همچنین متریال مرغوب و جنس خوب درمحصول باعث می شود با چند بار استفاده و یا شست وشو فرم خود را از دست ندهد. البته اگر شست و شو صحیح باشد که در ادامه به آن نیز اشاره خواهیم کرد. اما مورد بعدی کیفیت است که شامل برش و اندازه ای استاندارد و یا استفاده از نخ ، دکمه، زیپ و مواد مصرفی دیگر در لباس است. که ما به شما تضمین می دهیم تمام محصولات موجود در سایت سپاس مال دارای جنس و کیفیت عالی هستند چرا که شما خرید مستقیم از ترکیه و برترین برند های این کشور را از طریق یک پل ارتباطی مطمئن انجام می دهید.
  2. رنگ: این موضوع کاملا سلیقه ای است و خوشبختانه در دنیای امروزه تنوع رنگ ها بسیار بالاست و در طیف های گسترده ای وجود دارند. ولی نکته مهم این است که اگر به کیفیت و جنس توجه نکنید و ازبرند های معروف و فروشگاه های معتبر خرید نکنید ممکن است در این مورد هم به مشکل بربخورید و لباستان هنگام تعریق و یا شست وشو رنگ بدهد. که بسیار موضوع آزار دهنده ای خواهد بود.
  3. نوع بافت:
  4. بافت ها به انواع ماشینی و دستی تقسیم می شوند. البته که بافت های ماشینی تعداد و تنوع بیشتری دارند ولی نمی توان از ارزش و زیبایی بافت های دستی نیز غافل شد اما باید متذکر شویم که در صنعت بافت های ماشینی دارای تنوع و سبک های بیشتری هستند. و تولید انبوه به صورت ماشینی صورت میگیرد.

روش شست و شوی صحیح پلیورهای بافت:

برای شستن پلیور های بافت از آب گرم و یا جوش به هیچ عنوان استفاده نکنید که باعث بد فرم شدن و از بین رفتن بافت شما می شود. بنابراین بافت هارا با آب سرد و شوینده های مخصوص بافت، شست و شو دهید حتی الامکان از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. بعد از شست و شو لباس را آویز نکنید چون خاصیت بافت ها به صورتی است که آب زیادی را جذب می کنند و بعد از شست و شو سنگین می شوند و آویز کردن باعث می شود که از حال و فرم اصلی خود خارج شوند و یا حتی رد جای آویز را به خود بگیرد. بهترین روش این است که لباس را در یک حوله بپیچید و وقتی که به خوبی آب آن را گرفتید روی یک سطح صاف پهن کنید تا خشک شود.