خرید کالا از ترکیه تنها نیازمند کمی زمان است. شما می توانید با همان مبلغی که برای خرید نیم تنه در نظر گرفته اید بدون گذراندن وقت زیادی در پاساژها و مغازه های متعدد و همچنین خستگی و بی حوصلگی ناشی از آن به سادگی و شیرینی از طریق سایت سپاس مال خرید خود را آنلاین از بهترین مدل های روز دنیا در بهترین برند های ترکیه سفارش دهید به این صورت که کافی است تنها اندکی زمان صرف کنید و مدل خود را انتخاب کنید و از طریق درگاه بانکی هزینه آن را پرداخت کنید و در کمترین زمان سفارش خود را به هر آدرسی که وارد کنید دریافت خواهید کرد. چنین روش خریدی برای هر فردی جزو آمال و آرزو هایش بود اما امروزه این تخیلات به حقیقت پیوسته و شما می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

انواع نیم تنه:

نیم تنه راحتی : نیم تنه های راحتی عموما از جنس کشی هستند و برای زمان خواب و یا محیط منزل مورد استفاده قرار می گیرد و از طراحی و رنگ های روشن و عروسکی هستند که بیشترین دختران به آن علاقه زیادی نشان می دهد. 

نیم تنه ورزشی: نیم تنه های ورزشی برای زمان ورزش به کار می روند. جنس آن ها کشی و عموما عرق گیر نیستند زیرا هنگام ورزش بدن تعریق می کند و اگر عرق بدن را جذب کند خیس می شود و عملکرد شما را ضعیف می کند همچنین ممکن است باعث سرماخوردگی شما بشود.

نیم تنه مجلسی: نیم تنه های مجلسی عموما از جنس پارچه های غیر کشی هستند اما بسیار مدل و طرح و رنگ جذاب و پر زرق و برق دارند تا در مهمانی ها و زیر نور دارای جلوه باشکوهی باشند.

نیم تنه کاپ دار: نیم تنه های کاپ دار را بعضا برای نپوشیدن لباس زیر استفاده می کنند و همزمان دو کاربرد را پوشش می دهد . این مدل نیم تنه با دامن های چین دار کوتاه بسیار زیبا است.

هنگام خرید مستقیم از ترکیه می توانید تمام این مدل ها را به راحتی در انواع رنگ و طرح تهیه کنید.