داشتن تی در هر مکانی که رفت و آمد وجود دارد الزامی است. اما تی انواع مختلفی دارد که چند نمونه از آن ها پرکاربردتر هستند اما به طور کلی برای هر مکانی یکی از این مدل ها و یا گاها چند مدل از آن ها کاربرد دارد. در ادامه مطلب این مقاله به توضیح چند نمونه آن خواهیم پرداخت تا اگر قصد خرید کالا از ترکیه را دارید دچار سردرگمی نشوید و تی خریداری کنید که بیشترین کاربرد را بریتان داشته باشد حتی ممکن است نمونه ای را نشناسید در صورتی که برای مصارف شما مناسب ترین باشد. بنابراین در ادامه این مقاله با ما همرا ه باشید تا بتوانیم کمک شایانی به شما کرده باشیم.

انواع مختلف تی و کاربرد آن:

تی های الیافی: دارای الیاف دانه ای و یا یک تکه هستند که با رطوبت می توانند انواع لک و گرد و خاک و کثیفی را از بین ببرند و هر چه الیاف آن ها بیشتر باشد قدرت پاک کنندگی سطوح بیشتری را دارند.

تی های اسفنجی: طی های اسفنجی معمولا دارای اهرم فشردن اسفنج و خارج کردن آب اضافی از آن  هم هستند و برای سطوح و صاف و کوچک مورد استفاده قرار میگیرند و زیاد مورد توجه کاربران نیست.

تی های مخزن دار: طی های مخزن دار روی دسته خود دارای یک آبپاش هستند که شما می توانید هنگام استفاده روی نقطه های مورد نظر مواد شوینده و یا آب بپاشید و با سطح پارچه ای تی روی آن بکشید برای آشپزخانه و یا سطح زمین منزل بسیار کاربردی هستند.

تی های سطلی: طی های سطلی دارای سطل های مخزن شوینده و خشک کن هستند که بسیار پرطرفدار و کاربردی نیز هستند و تمیز کردن سطوح با آن ها بیشترین صرفه جویی و بیشترین بازده را داراست.

تی های خشک کن: تی هایی تیغه دار که بعد از شست و شوی کف برای خشک کردن آب اضافی مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به توضیحات بالا تصمیم بگیرید که برای مکان مورد نظر شما کدام مدل مورد نیاز است و به صورت خرید مستقیم از ترکیه آن را تهیه کنید امیدواریم که به تصمیم گیری شما کمک کرده باشیم.