خرید کالا از ترکیه یکی از رایج ترین روش های خرید برای تهیه یک محصول معتبر و باکیفیت است. چرا که خرید از طریق سایت های معتبری همچون سپاس مال مانند یک پل ارتباطی بین شما و برند های معروف  ترکیه است که می توانید با کمترین زمان و هزینه از زیباترین و با کیفیت ترین پوشاک این کشور خرید کنید و در کمترین زمان ممکن به دست شما می رسد این سایت یکی از با سابقه ترین های این حرفه است و به شما ضمانت کیفیت و سلامت کالا را می دهد. بنابراین اگر قصد خرید از ترکیه را دارید با خیال راحت از سایت سپاس مال استفاده کنید و لذت خریدی امن و آسان را بچشید.

ویژگی های یک سرهمی:

لباس سرهمی و یا بیلرسوت به لباسی گفته می شود که قسمت پایین تنه آن به بالاتنه وصل است و به صورت یک تکه و یک پارچه است. یعنی شلواری را در نظر بگیرید که در بالایی آن یک پبشبند با دوبند روی سرشانه دارد و یا شلوار با یک تاپ استین کوتاه و یا حتی آستین بلند به صورت یکپارچه و متصل به هم را تجسم کنید. این پوشش بیشتر برای کودکان کاربرد داشت که مدام در حال مرتب کردن لباس آن ها و مراقبت از بالا رفتن لباس نباشند و همواره آراستگی ظاهری آن ها حفظ شود و کودک در هنگام بازی را حت باشد. اما امروزه بیلرسوت یک لباس پرکاربرد برای تمام سنین است و افراد از این نوع پوشش برای زیر مانتو های کژوال تابستانه به صورت دم پا گشاد و یا حتی مام استایل و قد نود استفاده می کنند. همچنین از این پوشش در مهمانی، تولد و دورهمی های دخترانه به کار می برند.

نحوه خرید بیلرسوت:

خرید مستقیم از ترکیه به شما این امکان را می دهد که علاوه بر کیفیت بالا انواع بیلرسوت ها را در طرح و رنگ مختلف ببینید و مطابق با سلیقه و مناسب های پیش روی خود تصمیم بگیرید ونکته مهم آن که در انتخاب شما هیچ محدودیتی نیست.