قطعا پیش آمده است که خشکی و پوست مردگی در لب خود احساس کنید. جالب است که بدانید غده های عروقی در لب وجود ندارد به همین دلیل است که مدام با زبان لب ها را مرطوب نگه میداریم. افرادی هم هستند که در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان خشکی لب هایشان تشدید میشود و یا حتی نسبت به افراد دیگر پوست خشک تری دارند باید از روش های دیگری کمک بگیرند تا دچار التهاب و سوزش ناشی از این خشکی نشوند چرا که علاوه بر سوزش و دردناک بودن در زیبایی لب ها و چهره فرد تاثیر بسیار زیادی دارد و باید مورد پیگیری وترمیم قراربگیرد. از ساده ترین و کم هزینه ترین روش ها استفاده از بالم لب است. پیشنهاد ما به شما بالم لب از برند های ترکی است که به صورت خرید مستقیم از ترکیه میتوانید تهیه کنید.

مواد تشکیل دهنده بالم لب:

  1. مواد اصلی تشکیل دهنده برای تولید یک بالم لب نرم کننده ای به نام لانولین
  2. موم عسل 
  3. پارافین 
  4. روغن نارگیل
  5. روغن دانه آفتابگردان
  6. وازلین

علاوه براین موارد برند های معتبر و بسیار معروف دنیا ثل ترکیه ویتامین ها و مواد مغذی دیگر نیز استفاده میکنند که برای لب بسیار مفید بوده و از چین وچروک و تیرگی لب ها بر اثر خشکی جلوگیری کند. این ویتامین ها شامل کلاژن، ویتامین E.C و...می شود. در خرید بالم لب توجه داشته باشید که از فروشگاه های معتبر و معروف خرید انجام دهید. 

بالم یک محصول کاربردی برای تمام افراد است. ولی اگر فردی هستید که به سلامت خود اهمیتی زیادی می دهید بهتر است از طریق سایت های معتبری همچون سپاس مال خرید کالا از ترکیه را با ضمانت و اصالت کالا دریافت کنید.