در واقع هر آنچه  به غیر از بلوز، پیراهن ، دامن و یا شلوار که در استایل خود استفاده کنید به عنوان اکسسوری شناخته میشود . و شاید ندانید که وجود یک اکسسوری ممکن است خیلی مهم باشد چرا که میتوان با استفاده از یک اکسسوری جذاب و مناسب یک استایل معمولی را تبدیل به یک استایل عالی و رضایت بخش کرد. در این مقاله ما شما را با انواع اکسسوری آشنا میکنیم . اما لازم ذکر است که که به شما متذکر شویم برای خرید اکسسوری نسبت به انتخاب فروشگاه وبرند حساسیت و دقت به خرج دهید. پیشنهاد ما به شما استفاده از برند های ترکیه است که دیگر نیاز به تعریف ندارند وزبان زد خاص و عام اند. برای خرید سریع و به صرفه میتوانید از سایت های معتبر که نماینده فروش برند های معروف ترکیه هستند استفاه کنید و خرید مستقیم کالا از ترکیه را داشته باشید.

نام چند اکسسوری ضروری:

1_کفش تخت:

استفاده از کفش تخت برای انجام کارهای روزانه به شما استایل راحتی میدهد اگر قد کوتاهی دارید و این مساله شما را آزار میدهد از کفش هایی با لژ پهن و راحت استفاده کنید.

2_کفش پاشنه بلند:

قطعا که نیاز به توضیح ندارد و هر خانمی باید یه کفش پاشنه بلند برای مناسبت های پیش رویش داشته باشد.

3_کیف بزرگ:

داشتن کیف بزرگ به شما کمک میکند که وسایل زیاد خود را به راحتی جابجا کنید ولی در عین حال شلوغ به نظر نرسید.

4_کیف کوچک: 

قطعا همیشه نمیتوان از یک کیف بزرگ بسته به نیاز ومکان استفاده کرد و شما گاها نیاز به یک کیف کوچک وشیک دارید.

5_ساعت مچی:

ساعت مچی یکی از محبوب ترین اکسسوری های خانم هاست ،که شما باید متناسب با لباستان آن را انتخاب کنید.

6_کمربند: 

استفاده از کمربند به شما اندامی با کمر باریک تر هدیه میدهد و شما میتوانید از انواع مختلف آن متناسب با لباستان استفاده کنید.

7_دستبند یا النگو:

استفاده از النگو یا دستنبند میتواند به دستانتان جلوه ی زیبایی ببخشد پس از آن غافل نشوید.

8_انگشتر بزرگ:

استفاده از یک انگشتر بزرگ وجلوه دار که با لباستان هماهنگ باشد میتواند استایل شما را خاص تر کند بنابراین حتما در استایل خود استفاده کنید.

9_گردنبند:

فقط درصورتی که گوشواره های بزرگ و شلوغی ندارید از این اکسسوری استفاده کنید تا ظاهرتان شلوغ نشود. استفاده از گردنبند به شما زیبایی خاصی میبخشد و دلنشین تر میشوید.

10_گوشواره:

این اکسسوری محبوب خانم هاست که به طرز شگفت انگیزی یک استایل معمولی را به یک استایل خاص تبدیل میکند.

11_عینک آفتابی:

اکسسوری که در بالاترین لول قراردارد عینک آفتابی است زیرا که در استفاده از آن هم بحث ضرورت برای سلامت چشم مطرح است وهم به استایل یک جلا و جلوه دیگر میبخشد.از آن غافل نشوید. 

12_مانیکور:

شاید نام بردن از مانیکور به عنوان یک اکسسوری درست نباشد اما لازم دانستیم که تذکر دهیم زیبایی و تمیزی ناخن ها تاثیر زیادی در استایل یک خانوم  شیک پوش دارد .

امروزه بیشترین خرید اکسسوری به صورت خرید کالا از ترکیه است. که روز به روز نیز به تعداد طرفداران برند های ترکیه اضافه میشوند.