اگر قصد سفر به مناطق ساحلی دارید و یا فردی هستید که علاقه زیادی به شنا کردن دارید و یکی از تفریحات شما رفتن به استخر است خرید مایو جزو الویت های شما در خرید است. مایو ها انواع مختلفی دارد که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد و به شما توضیح خواهیم داد که چه مدل و سبکی برای شما مناسب تر است. اما قبل از هر چیز هنگام خرید کالا از ترکیه مراقب سایت ها و یا حتی هنگام خرید حضوری مراقب مراکز فروش نا مطمئن در ترکیه باشید و از فروشگاه های معتبر خرید کنید چرا که خرید از مراکز نامطمئن باعث بروز مشکل می شود و ممکن است مایو نا مرغوب و یا با قیمت گزاف به شما بفروشند. از این رو مراقب مرکز خرید خود باشید و از سایت ها معروفی چون سپاس مال و برند های محبوب ترک خرید مایو خود را انجام دهید.

انواع مایو:

مایو های دو تکه: این نوع مایوها دارای پوشانندگی کمتری هستند و بیشتر برای آفتاب گرفتن و برنزه شدن پوست بدن کاربرد دارند. این مدل ها در رنگ و طرح های متونعی در بازار ترکیه موجود است و شما می توانید متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

مایو های سرهمی: مایوی های سرهمی یا یک تکه به سه مدل تقسیم می شوند. مایو یک تکه ساده، مایو یک تکه پاچه دار و مایو یک تکه دامن دار که از نام هایشان مشخص است که دقیقا چه نوعی هستند. این مایو ها بیشتر برای شنا مناسب هستند.

نکات قابل توجه هنگام خرید مایو:

در هنگام خرید مستقیم از ترکیه همان طور که گفتیم از فروشگاه های معروف و معتبر خرید کنید در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی برای شما رخ دهد از جمله: جنس نامناسب مایو که با خیس شدن بدن نما باشد و شما احساس راحتی در آن نداشته باشید و یا اینکه آب زیادی جذب کند و باعث شود شما در هنگام شنا سنگین باشید و حرکت کردن مشکل شود. پارچه مایوها باید از پارچه های کشی و بسیار سبک و راحت باشند. که در صورت خرید از فروشگاه نامطمئن این ویژگی را از او صلب می کند. بنابراین خرید از فروشگاه های معتبر الویت شما باشد.