کانسیلریک محصول آرایشی اصلی به حساب نمی آید به صورت که در صورت نداشتن آن نیز میتوانید آرایش کاملی داشته باشید ولی آرایش صورت شما بی نقص نیست. در واقع کانسیلر یک مکمل بسیار عالی برای کرم پودر به حساب می آید. و همان طور که میدانید برای آن که به پوستتان آسیبی وارد نشود باید از محصولات مرغوب و معتبری استفاده کنید تا به مشکل جدی برنخورید. بنابراین در خرید لوازم آرایشی دقت داشته باشید و از مغازه ها و فروشگاه های مععتبر خرید کنید. اگر به دنبال خریدی سریع وهوشمندانه درعین حال با کیفیت هستید ما به شما خرید مستقیم از ترکیه به وسیله سایت معتبر سپاس مال را پیشنهاد میکنیم. 

اولین گام خرید کانسیلر :

برای خرید کانسیلر باید اول نوع پوست خود را مشخص کنید چرا که کانسیلر انواع مختلفی، متناسب با انواع پوست خشک و حساس و چرب و نرمال دارد که هماهنگی بین کانسیلر و پوست شما باعث ماندگاری هر چه بیشتر آن و اثر دهی بیشتر آن می شود. همچنین کانسیلر و کرم پودر شما باید دارای هماهنگی و انطباق باشند مثلا اگر کرم پودر شما بر پایه آب است کانسیلر نیز باید بر پایه آب باشد.

کاربرد کانسیلر:

به طور کلی کانسیلر مانند یک کرم پودر بسیار متراکم و فشرده است. یعنی از رنگ دانه های بیشتری برخوردار است و غلظت بیشتری دارد بنابراین پوشانندگی آن بسیار بیشتر از کرم پودر است و برای نقاطی که کرم پودر قادر به پوشاندن آن نیست مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله نواحی مثل جای جوش، خال ها، سیاهی زیر چشم و غیره موارد دیگر استفاده میشوند که بسیار تخصصی هستند و در حیطه گریم از آن  استفاده میشود که جلوه زیبا تری به صورتتان ببخشد.

انواع کانسیلر:

  1. کنسیلر کرمی
  2. کانسیلر مدادی
  3. کانسیلر استیکی
  4. کانسیلر مایع
  5. کانسیلر پودری
  6. کانسیلر اصلاح رنگ
  7. کانسیلر براق

امروزه افراد زیادی گرایش به خرید کالا از ترکیه دارند زیرا مرغوبیت کالای ترکی به ویژه لوازم آرایشی اثبات شده است و افراد از آن مطلع هستند.