از سخت ترین و حساس ترین مراحل آرایشی کشیدن خط چشم است . علاوه براینکه شما باید مهارت داشته باشید تا بتوانید خط چشمی قرینه و صاف بکشید انتخاب یک خط چشم مناسب هم میتواند کمک شایانی به شما بکند . خط چشم به دلیل ارتباط مستقیم با چشم شما باید دارای کیفیت مطلوب و مرغوبی نیز باشد.زیرا توجه نکردن به این امر باعث وجود مشکلات جدی در ناحیه چشم میشود از جمله این مشکلات بروز خارش ، التهاب ، عفونت و یا حتی گل مژه میشود. برای جلوگیری از بروز همچین مشکلاتی شما باید از فروشگاه ها و سایت های معتبر خرید کنید بسیاری از مردم خرید مستقیم از ترکیه را برگزیده اند و بدون دغدغه از محصولات با کیفیت ترک تهیه میکنند.

چند ویژگی مهم برای یک خط چشم مرغوب:

1)داشتن تاریخ تولید و انقضا:

اولین مساله ای که باید به آن توجه کنید داشت تاریخ مصرف است. رعایت این اصول اولیه از بروز بسیاری از مشکلات و آسیب های چشمی جلوگیری میکند.

2)داشتن رنگ دانه باکیفیت:

داشتن رنگ دانه باکیفیت بسیار مهم است زیرا باعث میشود که نما وظاهر خطوط خط چشم شما بسیار شکیل تر باشد همچنین در کشیدن آن سهولت بیشتری است. رنگ دانه های مرغوب به صورت روان تری روی پلک به حرکت درمی آیند و خطوط هموار تر و صاف تری به وجود می آیند.

3)ماندگاری بالا: 

اگر خط چشم شما با کیفیت و مرغوب باشد بعد از گذشت زمان کوتاه پوسته پوسته نمیشود و زیر چشم شما را رنگی نمیکند. و در مدت زمان زیاد بدون تغییر باقی میماند.

4)ضد آب بودن:

ضد آب بودن خط چشم بسیار مهم است مخصوصا در فصول گرم سال. زیرا در صورت تعریق و ضد آب نبودن خط چشم رنگ آن پخش میشود و ظاهری نامناسب پیدا میکنید.

پس از رعایت این موارد اگر احساس میکنید از خط چشم خود رضایت کافی ندارید و مهارت کافی درکشیدن خط چشم را ندارید انتخاب بهتر برای شما استفاده از خط چشم ماژیکی است زیرا باعت حفظ تعادل وکشیدن خط وخطوط صاف تر میشود تا به مرور زمان بتوانید از خط چشم های مایع استفاده کنید.

برای تهیه انواع خط چشم میتوانید از سایت های معتبر خرید کالا از ترکیه استفاده کنید.